خلیج و سواحل پوکت

خلیج چالانگ

خلیج چالانگ که در فاصله 11 کیلومتری شهر پوکت واقع شده است ، مسیری به سمت ساحل دریای راوای دارد. این خلیج مکان پهلو گرفتن کشتی ها می باشد . همچنین بعنوان بندر کشتی سواری شناخته می شود.شکل ظاهری این خلیج بصورت نیم دایره است. همچنین به دلیل گل آلود بودن ، خلیج چالانگ برای شنا کردن مناسب نمی باشد. مسافران و گردشگران تور پوکت می توانند با کرایه کردن کشتی و قایق به جزایر دیگر سفر کنند.

شبه جزیره کا

این شبه جزیره دارای قایق و کشتی هایی برای سفر به جزایر اطراف می باشند. جزایری مانند هی و بان که در فاصله 16 کیلومتری از شهر پوکت واقع شده اند. مسافران تور پوکت می توانند برای شنا و سایر تفریحات آبی به این دو جزیره سفر کنند.

ساحل را وای

ساحل را وای در فاصله 17 کیلومتری شهر پوکت واقع شده است. همچنین دارای مسیری برای رفتن به شبه جزیره کا می باشد. این ساحل بسیار تمیز با شن های نرم و سفید که برای شنا کردن و گرفتن حمام آفتاب مناسب می باشد. رستوران و کافه های مختلفی در این ساحل ساخته شده که انواع غذاهای دریایی و تایلندی را برای مسافران تور پوکت طبخ می کنند.

شبه جزیره پاروم تیپ

این شبه جزیره در جنوب پوکت و در فاصله 2 کیلومتری از ساحل را وای واقع شده است. بهترین و بی نظریترین مناظر پوکت در این شبه جزیره قرار دارد. همچنین غروب آفتاب ، دریای فیروزه ای مانند و ساحل تمیز و سفید از دیگر ویژگی های این شبه جزیره می باشد. ساختمان پار پاکان کانچا ناپیسیک در این منطقه به یادبود پادشاه رامای نهم بنا شده که دارای نور پردازی جذابی در شب می باشد.

جزیره کو

این جزیره در فاصله 3 کیلومتری از را وای واقع شده است. گردشگرانتور پوکت میتوانند با کرایه کردن قایق از ساحل را وای به این جزیره سفر کنند. فاصله زمانی از  را وای تا جزیره کو در حدود 30 دقیقه می باشد. طبیعت دریا و ساحل زیبا از ویژگی های این مکان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *