بابت خرید در تور آنتالیا نگران نباشید!

خریدهای نوروزی در تور آنتالیا

آیا قصد سفر در عید نوروز را دارید؟ انتخابتان تور آنتالیاست؟ یا اینکه ترجیح می دهید در خانه عیدتان را بگذرانید؟ یا به دنبال توری با امکانات مجهز و خوب هستید؟ اما سوالی وسوسه انگیز را از شما داریم، آیا می دانستید آنتالیا در روزهای عید نوروز تخفیف های ویژه ای در مراکز خریدش به همراه دارد؟! نگران تورتان نباشید زیرا شما مي توانيد بهترين نرخ های تور ترکيه، تور استانبول، تورآنتاليا، تورآلانيا، رزرو هتل ترکيه، اجاره آپارتمان در ترکيه، و یا حتی اقامت در ترکیه به مدتی طولانی را از ما استعلام کنید.

خریدهای نوروزی در تور آنتالیا

اما می رویم سراغ جواب سوال وسوسه انگیزی که در رابطه با حراجی های ویژه مطرح کردیم. فصل تور آنتالیا در نوروز که شروع می شود و علاقمندان به تورهای نوروزی آنتالیا آماده سفر هستند. و به دنبال برنامه ریزی برای گذراندن تعطیلاتشان هستند. باتوجه به اینکه خرید جزو جدا نشدنی تعطیلات مسافرین ایرانی می باشد، قصد داریم در این بخش از مراکزخرید آنتالیا که در ایام نوروز می توانید برای خرید مراجعه کنید برای شما نام ببریم.

1. اولین مکانی که شاید بتوانید بهترین خرید نوروزی تان را در آن انجام دهید، مرکز خرید دپو آنتالیا است :

نامی آشنا برای مسافرینی که علاقمند به خرید در آنتالیا هستند. مرکزی در منطقه لارا در نزدیکی فرودگاه آتاتورک دیده می شود که در ایام نوروز اغلب مغازه هایش از تخفیف های ویژه برای مسافرین نوروزی برخوردار هستند.

2. دومین مرکز خریدی که به یاد لذت بخش ترین خریدتان را انجام می دهید، مرکز خرید تراسیتی آنتالیا است :

این مرکز خرید در منطقه لارا آنتالیا واقع شده است. در حال حاضر جزو بزرگترین مراکز خرید آنتالیا می باشد و اغلب مارک های معروف ترک و غیر ترک در این مرکز خرید شعبه دارند. اگر برای خرید مراجعه می کنید، مطمئناٌ دست خالی برنخواهید گشت.

3. از مرکز خرید مارک آنتالیا چه می دانید؟!

جدیدترین مرکز خرید آنتالیا می باشد که در سال 2013 افتتاح شده است و در ابتدای منطقه کنیالتی آنتالیا قرار گرفته است. برای هر سلیقه و هر بودجه ای مناسب است و می توانید در این مرکز خرید، اجناس مورد نیاز خود را خریداری کنید.

4. اما می رسیم به مراکز خرید خیابان آتاتورک آنتالیا که جذاب ترین لحظات را برای شما به دنبال خواهد داشت :

خیابان آتاتورک در مرکز شهر آنتالیا واقع شده است و پر از مغازه های مختلف می باشد. برای خرید سوغاتی جزو بهترین بازارها به حساب می آید و فقط به شرطی که چانه زدن را فراموش نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.