پیشنهاد آژانس های مسافرتی؛ تور آنتالیا و تور کوش آداسی!

خدمات گردشگری تور آنتالیا

اگر در بسیاری از وب سایت های گردشگری جستجو کرده باشید، به این نکته برخورده اید که نوشته اند “خدمات گردشگری تور آنتالیا اعلام می دارد … “، آیا تا به حال چنین نکاتی را خوانده اید؟ اینکه بدانید واقعا در چه موضوعی اشاره خواهند کرد. حال برای سفرتان به کشوری دیگر یکسری اطلاعات و نکات مهم را یادآور می شویم که یقین داشته باشید بی ضرر نیستند. یکسری از همین نکات مربوط به آژانس هایی می شود که باید ابتدا قبل از برگزاری خدمات گردشگری در نظر داشته باشند.

خواهشمند است قبل از ثبت اطلاعات در تور مورد نظرتان به نکات زیر توجه کنید :

قبل از اینکه یک آژانس مسافرتی قصد ارائه خدمات گردشگری را دارد، ابتدا باید اطلاعات آژانس را ثبت کند. همچنین کلیه متقاضیان با مراجعه به بخش “ارائه درخواست مجوز بند ب” نسبت به ثبت درخواست، پیگیری و تکمیل مراحل اقدام نمایند.

خدمات گردشگری تور آنتالیا

اما برای هر ثبت نامی یک سری مدارک هم لازم می باشد که در ادامه برای شما بیان داشته ایم :

قبل از اقدام به ارائه درخواست مدارک زیر را تهیه کنید : 

 • تصویر مدارک ذیل جهت ارائه درخواست الزامی می باشد : 
  • عکس پرسنلی
  • تصویر کارت ملی
  • تصویر صفحه اول شناسنامه
  • تصویر صفحه وسط شناسنامه
  • تصویر صفحه آخر شناسنامه
  • تصویر کارت پایان خدمت برای آقایان
  • تصویر آخرین مدرک تحصیلی

توجه داشته باشید که در صورت عدم ثبت مدارکتان در سیستم، ثبت نام ناقص تلقی می گردد و ترتیب اثر داده نخواهد شد.

در زمان ثبت درخواست : 

 1. در مرحله سوم ایمیل و شماره همراه خود را صحیح وارد نمایید تا سیستم بتواند پس از تکمیل مرحله سوم، نام کاربری و رمز عبور شما را به صورت ایمیل و SMS برای شما ارسال نماید.
 2. در صورتی که به هر دلیل رمز عبور را دریافت نکردید، می توانید از بخش ارتباط با مدیریت سایت مربوطه، مشکل خود را مطرح نمایید تا توسط کارشناسان مشکل شما بررسی گردد. خواهشمند است در زمان ثبت مشکل خود حتما کد ملی خود را وارد نمایید تا کارشناسان بتوانند سریعتر به مشکل شما رسیدگی نمایند.
 3. در صورتی که در زمان ارائه درخواست از مرحله سوم رد نشدید و ثبت نام ناقص بماند، سامانه هیچ اطلاعاتی را ثبت ننموده و شما بایستی درخواست خود را مجددا از ابتدا ثبت کنید.
 4. در صورتی که در زمان ارائه درخواست مرحله سوم را گذرانده و وارد مرحله چهارم شدید و به هر دلیل ثبت نام ناقص بماند. می توانید با استفاده از کد ملی و رمز عبوری که از طریق ایمیل و SMS دریاقت نموده اید وارد سایت مربوطه شده و ثبت نام خود را تکمیل نمایید.

مهم : درخواست هایی که از مرحله سوم گذشته  و ناقص مانده باشند، حداکثر ظرف مدت 48 ساعت باید تکمیلشان کنید. در غیر اینصورت اطلاعات درخواست شما بصورت اتوماتیک از سامانه مربوطه حذف می شود و باید از ابتدا درخواست خود را ارائه دهید.

پس از ثبت درخواست : 

پس از تکمیل تمامی مراحل درخواستتان به کارتابل استان مربوطه ارجاع خواهد شد. تایید ارسال به کارتابل استان بلافاصله پس از تکمیل مراحل ثبت درخواست، از طریق ایمیل و SMS به شما اطلاع رسانی می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *