حمام ترکی

مکان دیدنی دیگری که در تور کوش آداسی می توانید آن را تجربه کنید، حمام ترکی کوش آداسی می باشد که قدمتی بیش از 250 سال دارد و از جمله تفریحاتی می باشد که آن را به عنوان لذت بخش ترین تفریح می دانند.

بزرگترین خوصوصیت حمام فراموش کردن جهان خارج است ، هنگام ورود به این مکان، اجازه دهید ذهن و روحتان رها شود و فقط از استحمام لذت ببرید .بهترین زمان برای استفاده از این حمام  در فصل زمستان است که واقعا هیچ جایی بهتر برای گرم کردن استخوان ها و پاک کردن تمام بدن و ذهن خود در بخار و آب پاشیده شده در محیط وجود ندارد .

حمام ترکی

حمام ترکی

این حمام شاید به نظر سنتی برسد، اما از نظر امکانات بسیار مجهز می باشد و برای گردشگران و مسافرانی که به آن جا می روند، شرایط خوب و لازم را فراهم می کند. با رفتن به این حمام زیبا و مناسب که مانند حمام های شهر بهترین امکانات را دارا می باشد، می توانید خستگی و کوفتگی به جا مانده از روز در بدنتان را در این حمام دیدنی به در کنید. این حمام سنتی به دلیل این که بسیار آرامش بخش است، افرادی که از آن استفاده می کنند نیز رضایت دارند و حس آرامش و طول عمر را دریافت می کنند.

حمام ترکی

تصویری زیبا از حمام ترکی

جای گفتن و شرح دارد که این مکان آرامش بخش نیز از مهم ترین تفریحات این شهر می باشد و این که صد ها سال است که این بنای زیبا بخشی از فرهنگ ترکیه شده است. به این دلیل است که این بنای دیدنی را به تمام گردشگران و مسافران مستقر شده در این شهر پیشنهاد می دهیم تا امتحان کنند، مطمئنا پشیمان نمی شوند.

قدمت این بنای دیدنی به بیش از 250 سال می رسد. از امکانات این حمام زیبا، می توان به این نکته اشاره کرد، که این حمام فقط دوش گرفتن ده دقیقه ای نمی باشد، و صرف نظر از امکانات مجهز آن بلکه یک سنت می باشد که نه تنها بدن کاملا تمیز می شود، نیز آرامشی را در ادامه آن به همراه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.