جشنواره گلاستنبری

جشنواره گلاستنبری، جشنواره ای است که هر ساله در ماه ژوئن در کشور آمریکا برگزار می شود و محبوبیت بسیار زیادی بین مردم و شرکت کنندگانش دارد. هم چنین شامل هنرهای اجرایی هم می باشد، که این هنرها شامل هنرهای رقص، تئاتر، طنز و سیرک و حتی موسیقی می باشد. اما تنها محبوبیتش به این علت نیست بلکه به دلیل حضور چهره های محبوب و معروف در زمینه موسیقی می باشد.

در سال 2011 بر اساس گزارشاتی اعلام شد که UK Music اعلام کرده است که این جشنواره هر ساله بیش از 100 میلیون پوند درآمد زایی می کند.

جشنواره گلاستنبری

1. جشنواره گلاستنبری

در سال 2013 کمپانی پاناسونیک، با شرکت در این جشن خدماتش را در اجرای جشن استفاده کرد و نقشش را بسیار پر رنگ نشان داد. با وجود پروژکتور های پاناسونیک، روشنی خاصی به فستیوال Glastonbury داده شده بود.

این جشن هر ساله در یک فضای باز و آزاد و در مدت چهار روز برگزار می­ شود، یکی از بزرگترین کارناوال های شادی در دنیا محسوب می شود که سالانه حدود 175 هزار شرکت کننده در آن حضور دارند. این جشن از 26 ام تا 30 ام ماه ژوئن برگزار گردد.

جشنواره گلاستنبری

2. جشنواره گلاستنبری

از اتفاقات برجسته این جشن جای گفتن دارد که اعلام کرد، که در این جشن شاهد منظره ای می توان بود که به عنوان منظره ی دیدنی arcadia شناخته می شود. رویدادی که  در آخرین شب جشن اتفاق می افتد، به این صورت اتفاق می افتد که یک عنکبوت مکانیکی بسیار بزرگ و مجهز به وسایل انفجاری بسیار زیاد، به عنوان مرکزی برای اجرای نور پردازی، رقص و هنرنمایی بهترین دی جی ها، شامل Andy c،FatBoy slim، Ratpack، استفاده می شود.

کمپانی پاناسونیک، با فراهم کردن شرایطی شامل قرار دادن شش عدد از بهترین پروژکتورهای Lumen DLP خود، به عبارتی حضور خودش را پر رنگ تر کرد. این پروژکتورها به این صورت قرار گرفته بودند که در سه ناحیه بودند، تا پرتوهای نوری مرتعش را از خود ساتع کرده و همچنین لحظات آخر این کارناوال را بر روی پاهای  تقریباٌ ده متری این عنکبوت نشان دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *