جشنواره نور زمستان

ژاپن از جمله کشورهای است که دارای جاذبه های طبیعی و فستیوال های مختلفی می باشد. هر ساله مسافران و گردشگران زیادی از سراسر دنیا برای دیدن این جاذبه ها و جشنواره ها به این کشور سفر می کنند. جشنواره نور زمستان از جمله ای جاذبه ها می باشد که طرفداران داخلی و خارجی زیادی دارد.

فستیوال نور زمستان در شهر کوانا در کشور ژاپن برگزار می شود. در این شهر پارک گیاهان زیبایی به نام نابانو نو ساتو وجود دارد که مملو از گیاهان و گلهای رنگارنگ و زیبا می باشد. در این پارک گلخانه ها ، باغ ها و تونل نور وجود دارد. این تونل های نور که با ال ای دی هایی به شکل گل می باشند که به اطراف نور افشانی می کنند.

این آذین بندی نور از ماه نوامبر تا ماه مارس ادامه پیدا می کند. فضایی زیبا با ال ای دی های درخشان که به شکل گل می باشند. در این تونل ها مسافران و علاقه مندان به این فستیوال قدم زده و به ثبت خاطره با عکس از خود می پردازند.

نکته قابل توجه این است که این ال ای دی ها با انرژی خورشیدی کار میکنند. تعداد این لامپ ها به میلیون ها می رسد که با رنگ های مختلف فضای جذابی را به وجود آورده اند. با روشن شدن این لامپ ها در شب ، تلالو نور برروی زمین و آب صحنه ای بسیار زیبا و مسحور کننده را خلق می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *