از بین دیدنی های دیگر کشور تایلند، که هر کدام به عبارتی به صورت یک جزیره جدا و زیبا می باشند، هر کدام به تنهایی جذابیت ها و زیبایی گردشگری بسیاری را برای این کشور به ارمغان آورده اند. هم چنین Ko Sak و یا همان جزیره ساک در پاتایا، موقعیت جغرافیایی ای به اندازه 10 کیلومتری غرب پاتایا دارد و نیز در فاصله 600 متری کولن، که این کولن خود جزیره ای کوچک می باشد و به همراه ساحلی شنی است که در آن واقع شده است، قرار گرفته است. حتی در این ساحل شنی زیبا امکان اقامت شبانه را نیز می توانید داشته باشید و از اقامت خود در آن زمان لذت کامل را ببرید.

جزیره ساک

همان طور که درباره موقعیت جغرافیایی این جزیره برای شما گفتیم و این که در فاصله چند متری پاتایا که خود داری جذابیت هایی می باشد که از کنار آن نمی توان رد شد، قرار گرفته است، از برترین جاذبه های گردشگری این شهر پایاتا می باشد و نیز آن قدر زیبا است که از جمله جاذبه های تایلند هم به حساب می آید.

جزیره ساک

محلی مناسب و دیدنی که امکان اقامت در شب را در آن جا نیز دارید و  جز جزیره هایی می باشد که می توانید غواصی در آب های آن منطقه را تجربه کنید و از آن لذت کامل ببرید.

جزیره ساکبعد از تمام توضیحاتی که برای شما دادیم، درباره این جزیره زیبا هر چه بگوییم کم است، بنابراین پیشنهاد می کنیم حتما از این جزیره دیدن کنید و بهترین خاطرات خود را در آن جا بسازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *