دیدنی های جذاب تور تایلند

تور تایلند فقط یک تور مسافرتی نیست؛ بلکه یک تور تفریحی و سیاحتی است.

تور تایلند با شامل شدن بسیاری از جذاب ترین تفریحات، جذاب ترین دیدنی های تایلند، جذاب ترین مناطق دیدنی و غیره توانسته است به یک قطب گردشگری بسیار پر طرفدار در دنیا نیز تبدیل شود.

یکی از همین جاذبه های گردشگری تایلند، بازارهای شناور روی آب هستند که واقعا جذاب هستند. همه ما وقتی به سراغ خرید می رویم، یا سوپر مارکت را برای خرید انتخاب می کنیم یا اینکه به مغازه هایی که در اطرافمان هستند سری می زنیم و سبزیجات، میوه و غیره را خرید می کنیم. اما خرید در تایلند کاملا متفاوت است و می توانید خریدتان را روی آب انجام دهید. به این صورت که مغازه هایی که می خواهید خرید کنید، روی قایق برپا هستند؛ همین شناور بودن روی آب جذابیت خرید را دو چندان کرده است.

در این بازارهای شناور روی آب، البته اگر دوست داشته باشید، میوه هایی از قبیل میوه های گرمسیری، سبزیجات و آب نارگیل می بینید. و نیز غذاهای محلی آشپزخانه های شناور که در قایق آماده می شوند و به شما عزیزان فروخته می شوند. برای این که لذت این خرید را بیشتر کنید، در این فضا به جای چانه زدن سر قمیت ها، با خیال راحت در قایق ها نشسته و لذت از مکان و زمان ببرید. هم چنین از بازار دامنوئن سادواک هم دیدن کنید و آنجا آرامش واقعی را پیدا کنید.

بازدید از باغ وحشی زیبا با تور تایلند

بعد از خرید بد نیست سری هم به باغ وحش سافاری تایلند هم بزنید. دنیای سافاری مناسب کسانی می باشد که به خاطر نگهداری حیوانات در فضای بسته به باغ وحش علاقه ای ندارند. البته مانند پارک های حیوانات دیگر دارای جنبه های مثبت و منفی است، اما حیوانات در این مکان فضای عظیمی برای گردش آزادانه دارند.

زمان افتتاح این باغ وحش به سال 1988 بر می گردد که به دو بخش مجزا تقسیم شده است. دنیای سافاری دارای فضای باز پارک است که می توانید با ماشین خود در آن رانندگی کنید یا اینکه پارک اتوبوس آن 480 هکتار برای باغ وحش فضای باز خودش و نیز 180 هکتار برای باغ پرندگان در نظر گرفته است. دکه های تغذیه و مغازه های فروش سوغاتی های سنتی را فراموش نکنید که آن ها هم بسیار جذاب هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.