تور آنتالیا تجربه ای باورنکردنی در آسپندوس

تور کوش آداسی یا تور  آنتالیا؟ کدام بهتر است؟ کدام را انتخاب کنیم؟

تور کوش آداسی و تور آنتالیا ، بین این دو تور مانده اید. باید بگوییم که فرقی ندارد. مهم اینست که بهترین اوقات و دوران را در آنجا بگذرانید و خوش باشید. حالا این اوقات خوش کجاها می تواند تحقق پیدا کند و کجاها به حقیقت بپیوندد. اولین تجربه شادی که می توانید داشته باشید، نشستن پشت میزی بزرگ و دراز است در استانبول، کوش آداسی، بدروم یا آنتالیا، بعد سفارش یک لیوان نوشیدنی سرد و یا گرم، در عین حال هم موزیکی گوشنواز را گوش کنید. بله ما با شما این سفر خوش و دلنشین را آغاز کرده ایم. بهترین تجربیات با غذاهای خوب، دوستان خوب، لحظات خوب، و نیز شب هایی به یاد ماندنی در کنار سواحل این شهرها که بی نظیر هستند.

تور کوش آداسی و تور آنتالیا در ترکیه، صدها کمپانی های برگزار کننده تور دارند و حتی هزاران راهنماهای تور، مانند آژانس هواپیمایی پارادیس سیر پارسیان، که طول زمان های تورهایشان هم بسیار متفاوت هستند، همه این ها برای این است که همان حال خوش در سفر و راحتی در سفر را داشته باشید. فقط چند نکته را برای شما در طی سفر با این تورها بازگو می کنیم. آن هایی که اولین تجربه را دارند، یا فرقی ندارد، برای آن هایی که چندین بار سفر به ترکیه را داشته اند، یکسری نکات را داریم که بد نیست همه از آن ها بدانیم.

تور کوش آداسی یا آنتالیا؟ کجا بریم؟

به طور مثال اگر تور استانبول را انتخاب کردید، افسوس، کاپادوکیا، و سواحل دریای غربی مدیترانه ای را از دست ندهید. حتی در کمترین زمان بین 6 تا 10 روز و یا کمتر هم این تجربیات را کسب کنید. در این زمان کوتاه شاید کمی گیج شوید و یا دچار سردرگمی شوید، اما نگران نباشید که تعدادی راهنمای سفر به شما داده می شود که برایتان تدارک دیده ایم و به انتخاب خودتان می تواند انتخاب شود. اگر که با یک فرد بسیار ماهر این سفر را در پی داشته باشید، پس باید بگوییم که گم نمی شوید و بهترین جاها را خواهید دید. البته بسیاری می گویند بهترین طول و دوره زمانی که باید در آنجا گذراند بین 11 تا 15 روز است. به خاطر اینکه این مدت زمان به شما داده می شود تا تفریحات و بهترین سرگرمی ها را هم تجربه کنید و هم تحقیقی درباره آن ها کنید و سپس انتخاب داشته باشید. خرید، مراکز خرید، دیدنی ها و موزه های معروف را فراموش نکنید. ما پیشنهادمان این است که اول این ها را تجربه کنید. البته در کنار همه این ها اگر زبانشان را بلد باشید، که برد کرده اید، چون اینطوری سفر برایتان راحتتر و سرگرم کننده تر خواهد شد. به هر حال جای کار دارد، اما نکاتی هم دارد که به گفته یکی از دوستانم برایتان می گوییم. او تعریف می کرد که :” همسرم به زبان های مختلفی صحبت می کند، و می گوید که ترکی به آن آسانی که فکر می کنید نیست، به خاطر اینکه کلمات و ساختار جمله بندی اش نسبت به زبان های اروپایی بسیار متفاوت است. ” یکم سخت می باشد ولی یادگیریش بسیار شیرین است که از یادگیریش خسته نمی شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.