تور کوش آداسی ـ اماکن دیدنی کوش آداسی تور

تور کوش آداسی با یک تور تفریحی و جذاب دیگر آمده است : پارک ملی دیلک

تور کوش آداسی که از جمله تورهای پر طرفدار و پر توریست است که برای شما خاطراتی شیرین و زیبا به همراه خواهد داشت. اما این دفعه به یک پارکی می رویم که دیدنی هایی در آن ریخته که واقعا جالب و جذابند. حتی چشم هر بیننده ای را محو خودش می کند. اسم این مکان گردشگری پارک ملی دیلک است که لحظات شاد و مفرح برایتان می سازد. اسم دیگر کوش آداسی که آن را با نام جزیره کبوتر می شناسیم هوایی مدیترانه ای دارد و برای آن هایی خوب است که عاشق آب و هوای گرم هستند. تابستانی گرم که با زیر آفتاب نشستن می توانید آفتاب بگیرید و از ثانیه ثانیه اش لذت کامل ببرید. اما بعد از این گرما و آفتاب می چسبد یک سری به پارک دیلک هم بزنید. یک شنای جانانه در آبی خنک که بعد از یک روز گرم واقعا می چسبد.

پارک ملی دیلک در نزدیکی شهر کوش آداسی قرار گرفته و از جمله زیبایی هایی است که طبیعی است و برای پیک نیک حسابی عالی است. فقط ماه هایی که پیشنهاد می کنیم به این پارک ملی سر بزنید، بین ماه های آوریل تا نوامبر، بیشتر به خاطر اینکه بتوانید برای شنا بروید. در ضمن پارک فقط بین ساعات 9 صبح تا 8 شب باز است.

تور کوش آداسی تجربه ای در پارک ملی دیلک

هم چنین این ساختمان پاسگاه و چهار رستوران دارد که غیر از آن ساختمان دیگری نیست. اگر هم شنا به سرتان زد، سواحل شمالی بهترین انتخابند. 4 پلاژ دارد که اصلی ها هستند و برای آن هایی که کودک به همراه دارند، آب های کم عمق پلاژ ایچملر مناسب است، و بقیه هم می توانند در بزرگترین خلیج این پارک و تنها ساحل شنی آن شنا کنند. برای رفتن هم که می توانید از وسیله نقلیه شخصی یا مینی بوس استفاده کنید که در تابستان هر 15 دقیقه یک بار از کوش آداسی حرکت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *