تور کوش آداسی را در لیست سفرتان قرار دهید!

تور کوش آداسی را در لیست سفرتان قرار دهید!

در ابتدای کار به معرفی تور کوش آداسی می پردازیم، نام دیگر این شهر جزیره پرندگان است که در کشور ترکیه واقع شده است. مردم آن دارای دین اسلام هستند، و به زبان ترکی ـ استانبولی صحبت می کنند. تور کوش آداسی با به همراه داشتن تفریحات زیاد و معرفی مکان هایی مناسب برای اقامت توانسته بین گردشگران اسم در کند و تا آن جا که می تواند توجه و نگاه ها را به سمت خود جذب کند.

تور کوش آداسی را در لیست سفرتان قرار دهید!

اگر اهل پیاده روی باشید، پس در کنار این ساحل تا می توانید از قدم زدن در کنارش لذت ببرید. آفر تور کوش آداسی یکی از دلایل معرفی اش به گردشگران به خاطر بازدید از پارک آبی آدالند است که نیز خود به همراه فرزندتان می توانید از بازی های آبی آن، یا حتی رافتینگ لذت ببرید. این جاست که لذت را باید به معنای واقعی تجربه کرد. حتی تورهای تفریحی روی آب های مدیترانه ای هم از دیگر جاذبه های تور کوش آداسی هستند که البته با قایق های مسافربری انجام می گیرد. و اما بعد از گذراندن روزی پر هیجان نیاز به استراحت دارید، همان طور که از قبل هتلتان انتخاب شده است، پس خیالتان از این بابت راحت خواهد بود. اما در پایین لیستی از چند هتل 5 ستاره و یا 4 ستاره کوش آداسی را برای شما آورده ایم :

هتل 4 ستاره PALMIN به قیمت 2.645.000
هتل 5 ستاره PALM WINGS به قیمت 3.395.000
هتل 5 ستاره SURMELI به قیمت 3.195.000
هتل 5 ستاره EUPHORIA به قیمت 3.395.000
هتل 5 ستاره AQUA FANTASY
هتل 4 ستارهSEA LIGHT به قیمت 3.345.000
هتل 4 ستاره AMARA SEALIGHT
هتل 5 ستاره SUNIS به قیمت 4.275.000

باز هم بعد از یک استراحت کافی و به جا سراغ غار کاراجا بروید :
در این غار رودخانه ای وجود ندارد، به همبن جهت یک غار غیر فعال است و به همین دلیل از شکاف های سقف قطرات آبی که می چکد، باعث می شود انواع سنگ قطره ها به وجود بیاید. در داخل غار چند حوضچه کوچک و استخرهای تراوتن وجود دارد. رطوبت هوای داخل غار بیشتر به داخل افزایش می یابد. جذابیتی بی نظیر که بسیار خیره کننده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.