تور کوش آداسی به شما چند پیشنهاد عالی برای انجام دادن دارد که واقعا نباید از دست داد!

تور کوش آداسی را که شروع می کنید، اگر دوست داشته باشید بگردید، یا اینکه در سواحل بسیار زیبا استراحت کنید یا اینکه کارهای دیگری برای سرگرمی انجام دهید، باید بگوییم که جایی که انتخاب کردید عالی است؛ کوش آداسی بهترین است. حالا ما چند جای تاپ کوش آداسی را به شما می گوییم که تمام این تجربه ها را داشته باشید.

اولین مکان پیشنهادی تور کوش آداسی : بازدید از شهر افسوس و خانه حضرت مریم

یک تعطیلات عالی در کوش آداسی بدون رفتن به همچنین جایی کامل نمی شود، پس با بازدید از این منطقه آرامش بخش بهترین لحظات را در بازدید از خانه حضرت مریم بسازید.

 تور کوش آداسی ـ جاهای دیدنی کوش آداسی

دومین مکان پیشنهادی در تور کوش آداسی : در لبه های ساحل بنشینید و از صحنه ای که کشتی های کروز عبور و مرور می کنند لذت ببرید

با خیال راحت دراز بکشید و یک لیوان آبمیوه خنک بنوشید. یا با نمایی که از پشت سرتان معلوم است حال نگاهی به فروشگاه های اطراف هم بیاندازید و از خریدتان هم لذت ببرید.

سومین مکان پیشنهادی : یک غذای ترکی بخورید و خوشمزه ترین غذای ترکی را تجربه کنید

از رستوران های ترکی مثل بول بول، آولو، آلو24 بازدید کنید و غذایی خوشمزه را تجربه کنید؛ یا اینکه غذاهای محلی، بهترین غذاها با بهترین قیمت ها را میل کنید.

چهارمین مکان پیشنهادی : روزتان را در یکی از سواحل کوش آداسی بگذرانید

سواحلی که مخصوص خانم هاست، یک ساحل بلند و با شن های نقره ای پوشیده شده، که به هر کدام از شما فعالیت هایی هم پیشنهاد می شود که می توانند یک روز عالی را برای شما بسازند.

پنجمین مکان پیشنهادی : در بالای پشت بامی که کافی شاپ می باشد یک نوشیدنی داغ یا خنک بنوشید

با نوشیدن یک ice coffee یا یک لیوان آب میوه تازه، می توانید خیلی راحت استراحت کنید و روی تراس آن از فضایی که زیر پایتان قرار گرفته نیز لذت ببرید.

ششمین مکان پیشنهادی : جزیره Pigeon را ببینید و از موزه دیدنی آن هم بازدید کنید

این جزیره دیدنی که به نام جزیره کبوتر هم شناخته می شود، سمبل کوش آداسی است و جایی است که نام کوش آداسی که همان جزیره کبوتر نام دیگرش است به آن داده شده است. موزه ای که در اطراف می باشد و داخل قلعه قدیمی بیزانتین می باشد یا اینکه همان بیرون بنشینید و از فضای دریا و اطراف لذت ببرید.

هفتمین مکان پیشنهادی : با یک جیپ سفری شروع کنید و اطراف مناطق کوش آداسی را بگردید

روزتان را با گشتن در کوه های پارک ملی یل تپه های زیر سیرینس در بغل های جاده بگذرانید. روز هیجان انگیزی خواهید داشت و شاید از آن تمیزی اول روز هم دربیایید، به خاطر جنگ آبی که بین جیپ هاست؛ ناهار هم داده می شود و می توانید انرژی رفته را برگردانید.

هشتمین مکان پیشنهادی : روزتان را در پارک آبی آدالند سپری کنید

آدالند و آکوا دو پارک آبی در کوش آداسی هستند. سر خوردن هم یکی از تفریحات پارک است که یکی از آن ها به نام تندر سیاه است و دیگری کامیکازه نام دارد. به رقص باران هم می توانید بپیوندید و یا اینکه گزینه هایی مثل استرحت و شناور شدن روی رودخانه تنبل را هم با رینگ پلاستیکی امتحان کنید.

نهمین مکان پیشنهادی : شنبه صبح را در بازار سلوک سپری کنید

بازار سلوک هر شبنه برگزار می شود و از صبح هست تا شب. اطراف را بگردید به هر غرفه سری بزنید و تا می توانید تخفیف بگیرید. مینی بوس هایی هم قرار گرفتند که از کوش آداسی تا سلوک شما را می برند و قیمتش هم برای هر فرد 4 لیره می شود.

دهمین و آخرین مکان پیشنهادی ما : یک گشت با اسب های سفری داشته باشید و با اسب ها شنا کنید

اگر عاشق اسب ها هستید این تجربه ای به یاد ماندنی و عالی خواهد بود. رفتن به کوه ها و جنگل ها تا جایی که برسید به نزدیکی های ساحل پاموکاک جایی که شانس این را دارید که یک شنای جانانه با اسب ها داشته باشید و در کنار سواحل هم یک دوری با اسب ها بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *