تور کوش آداسی روز به روز به جذابیت هایی که دارد می افزاید و اینبار چیز جدیدتری در پیش است!

تور کوش آداسی در جزیره روسی ساموس، نه تنها برای یک آفتاب گیری عالی زیر نور آفتاب زیبای کوش آداسی ساخته شده، اما این امکان را فراهم می کند که یک روز عالی بیرون بسازید. قایق های تفریحی که از Ege پورت در کوش آداسی می رانند و به ساموس می روند که روزانه چنین مسیری در تابستان انجام می شود و سفر تقریبا 2 ساعت طول می کشد.

از بخش اصلی ساموس ” واتی ” قایقرانی می کنید، جایی که به عنوان بخش شمال شرقی جزیره است و به صورت آمفی تئاتری ساخته شده که شامل رستوران و کافه هایی است که روبرویشان آب است؛ نمایی بسیار دیدنی از دریا. واتی جمعیتی حدودا 9000 نفره دارد و ساختمان های قدیمی که با فضای مدرن اطراف ترکیب شده اند و فضایی دیدنی را پدید آورده اند.

تور کوش آداسی جزیره ساموس

ساموس یکی از بزرگترین جزایر روسی منطقه است، و بهترین را برای گشت و گذار در اینجا اجاره کردن ماشین، دوچرخه و یا یک اسکوتر است، اینطوری بهتر می توانید جزیره را ببینید. یک جزیره با کوه های سرسبز ، که نفستان با دیدن مناظر تاریخی و باستانی سواحل می گیرد. فرصت های استثنایی برای پیاده روی، کوهپیمایی و اسکی روی آب، همه را می توانید تجربه کنید. آنهایی که عشق جاهای تاریخی و باستانی هستند، روستای ماهیگیری مانند Pythagorion ایرئون، شهرهای زیبا، آثار باستانی و موزه ها که در سرتاسر جزیره دیده می شوند. محبوبترین جاهایی که پیشنهاد می کنیم ببینید و در مطالب بعدی برایتان می گذاریم، مطالعه کنید و امتحانش کنید.

امثال : صومعه Panagia Spiliani، موزه باستان شناسی، معبد هرا، آبشار پوتامی، که همه و همه واقعا دیدنی هستند و ارزش یک بار بازدید را دارند. با تور مسافرتی ما که همراه شوید، تجربه چنین جای عالی را خواهید داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *