تور کوش آداسی به محض اقامت در هتل های کوش آداسی، تفریحاتی را برایتان در نظر دارد!

تور کوش آداسی را بعد از اینکه استراحت کامل و عالی داشتید، شروع می کنیم. از قسمت های مختلف کوش آداسی شروع می کنیم که بسیار هیجان انگیز هم هستند، فکر کنید بعد از اجرای برنامه روزانه که باید ساعات سرو غذا در محل حاضر باشیم، برنامه هایی این وسط ها بریزیم و از بودن در کوش آداسی و لحظه به لحظه اش لذت ببریم.

خانم ها درباره لیدی بیچ شنیده اند؟ برای خانم هایی که شاید یک بار هم نام چنین جایی به گوششان نخورده باشد می گوییم. آن هایی که اهل شنا و تفریحات آبی اند، حالا از اسکی روی آب گرفته تا پارازایلینگ یا همان چتر بازی و قایق سواری، می رسیم به لیدی بیچ که ساحلی زیبا با ویلاهای اجاره ای که بعد از رسیدن می توانید استراحت کنید و دوباره حرکت کنید. حالا تفریحاتی که قرار است مشغول شوید، یکیش پلاژ گوورچین، ییلانچی بورنو، یاوان سو، کوشتور، کارا اوا، گوزل چاملی، سوگی، کالاماکی و … که تمیزترین آن ها همین لیدی بیچ است و صد البته فقط خانم ها اجازه ورود به چنین مکانی را دارند. خانم هایی که دردهای مفاصل دارند، می توانند از آب گرم این جا استفاده کنند؛ آب گرم یاوان سو(چیبان)، ونوس، گوزل چاملی، این ها همه آب های گرم مهم کوش آداسی اند که توصیه می شود یک بار امتحان کنید.

تور کوش آداسی در پارک آبی

از آن تفریحت آبی برای بانوان حالا می رسیم به یک تفریح آبی دیگر که در پارک آبی فانتزایا یا آدالند قرار است بازی کنیم. یک پارک آبی مجهز و به روز که برای همه سنین در نظر گرفته چه بگذارد. سرسره های آبی و استخرهایی برای کوچک و بزرگسال، که هر ساعت یک بار به اندازه 15 دقیقه موج مصنوعی تولید می کند، سال 2012 دو تا سرسره قرار دادند که به طول 450 متر بود و از طولانی ترین سرسره های جهان هم می باشد. سه بخش اصلی در پارک هست که برای هر کدام باید یک مبلغی پرداخت کنید، پارک آبی، پارک دلفین ها و پارک دریایی که در حدود سه سال پیش این هزینه برای هر نفر بزرگسال 50 لیره بود. حالا غیر از اینکه بازی می کنید و حسابی دارید تفریح می کنید و خوش می گذرد، نوشیدنی و خوراکی فراموش نشود. همه این ها که تمام شد و حسابی لذت بردید، نوبت به این می رسه که در کنار دلفین ها یک عکس یادگاری بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *