هتل های کوش آداسی در تور کوش آداسی

تور کوش آداسی از جمله تورهای بی نظیری است که ارزش یک بار تجربه را دارد. “

به گفته یکی از گردشگران و مسافران تورهای مسافرتی گوش کنید و شما هم چنین تجربه جالبی را با تمام وجود لمس کنید. حتما نگران ویزا، بلیط هواپیما، بیمه نامه، هتل های کوش آداسی به عبارتی محل اقامت، هستید؟! اما آژانس های مسافرتی ما به شما اعلام می کند که نگران این موضوعات نباشید که برای انتخاب تور کوش آداسی می توانید خرید آنلاین انجام دهید.

در بین این نگرانی ها به محل اقامت اشاره کردیم. “برای اقامت در تور کوش آداسی، کدام هتل مد نظرتان است؟” دوباره سوالی این میان پیش آمد که آن هم راه دارد. فقط به ادامه توجه کنید که یکی از بهترین هتل های 5 ستاره کوش آداسی را برایتان آورده ایم. در واقع دسترسی به اطلاعات و امکانات هتل را برایتان راحت تر کرده ایم.

هتل آداکول، یک هتل 5 ستاره با موقعیت نزدیک به فرودگاه فقط به فاصله 60 کیلومتر می باشد. و اما درباره امکانات اتاق ها، که تلویزیون، ماهواره، تلفن، اینترنت، (که یک امر ضروری در سفر محسوب می شود)، گاوصندوق، حمام و سشوار، سرویس 24 ساعته برای اتاق، نیز سیستم تهویه مطبوع، همه و همه هستند تا شما ذره ای احساس سختی نکنید و فکر کنید خانه خودتان است. ناگفته نماند که تعداد اتاق های هتل 329 تا است.

هتل های تور کوش آداسی ـ هتل آداکول

خسته شدید و تصمیم می گیرید قدمی در اطراف هتل بزنید. اولین چیزی که به چشمتان می خورد، استخر سرباز و سرپوشیده است. حتی استخر کودک و پارک آبی هم می بینید. ماساژ و سونا و جکوزی هم که از امکانات استخر می باشد که این هم مثل اینترنت از ضروریات هتل است. اگر هم دوست دارید یک سری به گذشته ها بزنید و حمامی به سبک سنتی داشته باشید، حمام ترکی پیشنهاد اول و آخر ماست. نگران آرایشگاه و خشکشویی و رستوران هم نباشید. حتی محل بازی کودک و نگهداری کودک هم در نظر گرفته شده است. پذیرش نیز به صورت 24 ساعته در خدمت شما می باشد. برای اینکه از هتل آداکول بیشتر بدانید، به آدرس زیر مراجعه کنید :

www.kusadasihotels.com/adakule

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.