ویتنام

پرواز ماهان

هر هفته روزهای یکشنبه و چهارشنبه
هوشی مین سیتی
3

شب

کوالالامپور
4

شب

[table “107” not found /]
خدمات
پرواز رفت و برگشت کوالالامپور به هوشی مین سیتی

پرواز رفت و برگشت کوالالامپور به هوشی مین سیتی

اقامت در هتل

اقامت در هتل

ترانسفر فرودگاهی

ترانسفر فرودگاهی

پرواز هواپیمایی ماهان

پرواز هواپیمایی ماهان

گشت شهری با ناهار در کوالالامپور

گشت شهری با ناهار در کوالالامپور

گشت شهری نیمروز در هوشی مین سیتی

گشت شهری نیمروز در هوشی مین سیتی

جاذبه های دیدنی شهرهوشی مین سیتی

شهر هوشی مین سیتی:

شهر هوشی مین یا بندر سابق سایگون مرکز حکومت ویتنام جنوبی بوده است کهپس از خروج نیروهای آمریکایی از این کشور این شهر بنام رهبر فقید این کشور نام گذاری شده است. شهر هوشی مین در حال حاضر قطب اصلی اقتصاد ویتناممحسوب میگردد. این شهر بیش از 38 درصد از تولید ناخالص داخلی ویتنام را بخود اختصاص داده است.

جاذبه های گردشگری شهر هوشی مین سیتی:

تونل های معروف کو چی:

یکی از دیدنی ترین جاذبه های گردشگری کشور ویتنام مجموعه  تونل های معروف کو چی می باشد.این مجموعه  تونل ها یک شبکه عظیم اتصال تونل های زیر زمینی واقع در منظقه کو چی از شهر هو شی مین سیتیسایگون ، ویتنام می باشد، و بخشی از یک شبکه بسیار گسترده ای از تونل های زیر زمینی کشور ویتنام است. تونل های کو چی محل چندین عملیات نظامی در طول جنگ ویتنام بوده است. این تونل یکی از پایگاه های مهم ویتنامی ها درجنگ با آمریکا بود و هیچ وقت توسط ارتش آمریکا  به طور کامل کشف نشد. تونل ها توسط سربازان ویت کانگ  بهعنوان پناهگاه و همچنین به عنوان ارتباط و تامین راه، بیمارستان، انبار مواد غذایی و اتاق های  استراحت، انبار اسلحه و مهمات و اتاق جلسه های  سری و همچنین محل زندگی برای تعداد زیادی از مبارزان ویتنام شمالی بوده است  که با نیروی انسانی و ابتدایی ترین وسایل حفر شده است. تونل کو چی  به طول 75 مایل ( 121 کیلومتر)  به یک پارک حفاظت شده توسط دولت ویتنام تبدیل شده است که بیانگر یادبود زمان جنگ ویتنام می باشد و به دو قسمت بن دین و بن یوک نامگذاری شده است. این تونل ها مکانی فوق العاده برای جذب گردشگر از تمام کشورهای دنیا شده است که هر ساله تعداد زیادی بازدید کننده دارد. شما می توانید از زیبایی های طبیعی این منطقه و همچنین  استفاده از جاذبه های گردشگری این منطقه که شامل بازدید از موزه های جنگی بازدید از تونل ها و مخفیگاه های فوق العاده و بازدید از بیمارستان و انبار اسلحه و مهمات و آشپزخانه و دفتر کار فرماندهان  ویتنامی و همچنین لذت بردن از تیر اندازی و صرف چای و میوه ی محلی بهره  ببرید.

رودخانه معروف مکونگ

مکونگ یکی از رودخانه های اصلی جهان است که در جنوب شرق آسیا قرار دارد. مکونگ دوازدهمین رود طویل در جهان و هفتمین در آسیا است. درازای این رودخانه 4350 کیلومتر برآورد شده و حوضه آبخیر آن 795000 کیلومتر مربع است که سالانه 457 کیلومتر مکعب آب را تامین می کند. یکی از  جاذبه های  گردشگری کشور ویتنام رودخانه معروف مکونگ و مجموعه جزایر اطرافش می باشد که قسمتی از این رودخانه در ویتنام می باشد و در حدود 1 تا 1.30 ساعت فاصله از شهر هوشی مین (سایگون) قرار دارند. مسافرانی  که قصد بازدید از این  رودخانه  طویل و زیبا را دارند باید به اسکله مکونگ بروند. بعد از رسیدن به اسکله  مکونگ توسط راهنمای محلی سوار بر قایقهای تفریحی برروی رودخانه  مکونگ به  سمت جزایر واقع در این رودخانه خواهید شد، این جزایر شامل روستاهایی میشود که کشاورزی قوی داشته و همچنین دارای معبد و پناهگاه هایی جهت  کودکان بی سرپرست می باشد. پس از رسیدن به جزیره در بین مسیر با چایی محلی، میوه و موسیقی محلی پذیرایی خواهید شد. شما می توانید طریق ساخت شکلات های معروف و خوشمزه و متنوع ویتنامی را که بصورت سنتی شاخته می شود را ببینید و خریداری کنید. در طول مسیر از قایق های سنتی که یکی از جذابترین خاطرات سفر را برای شما رقم خواهد زد و شما را از بین شالیزارهای زیبا عبور می دهد استفاده خواهید کرد در بین مسیر از لذت پارو زدن بهره ببرید. شما از درشکه های محلی جهت تردد بین روستاها نیز استفاده خواهید کرد. در آخر سوار بر قایق هایی تفریحی  به سکله ها برمی گردید. بعد از بازدید، رستوران های زیبای ساحلی را جهت صرف ناهار فراموش نکنید. در نظر داشته باشید که ویتنام یکی از منوهای معروف غذایی را در کشورهای جنوب شرق آسیا دارد که اکثر این غذاها به مذاق ما ایرانی ها سازگار است

مدارک مورد نیاز اخذ ویزا

1- اسکن پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار

2- هزینه برچسب ویزای ویتنام 25 دلار است که در فرودگاه هوشی مین سیتی صادر و هزینه ی آن به عهده مسافر می باشد

3- کلیه مسافرین هنگام ورود به کشور ویتنام می بایست یک قطعه عکس پاسپورتی همراه خود داشته باشند

نکات مهم

1- نرخ بلیط کودک زیر 2 سال 160000 تومان به جز پرواز کوالالامپور به هوشی مین سیتی می باشد

2- پرواز و هتل چارتر و غیر قابل استرداد می باشد

3- مسئولیت کنترل پاسپورت مسافرین به عهده آژانس ثبت نام کننده بود و در صورت بروز هر گونه مشکلی این شرکت­ هیچ مسئولیتی ندارد.

4- در صورت افزایش قیمت بلیط پرواز کوالالامپور به هوشی مین سیتی در ایام خاص مابه التفاوت قیمت دریافت می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *