تور نپال

سلام ایر

هر هفته روزهای پنجشنبه
2

شب پخارا

2

شب چیتوان

3

شب کاتماندو

پکیج در حال بروز رسانی می باشد

نکات مهم

1- ویزای کشور نپال در بدو ورود به فرودگاه کاتماندو با پرداخت 20 دلار صادر میگردد که هزینه آن به عهده مسافر است

2- قیمتهای پکیج فقط در صورت تسویه نقدی معتبر می باشد

3- کمیسیون همکار برای کودک و بزرگسال 1.000.000 تومان می باشد.

4- مسئولیت کنترل پاسپورت مسافرین به عهده آژانس ثبت نام کننده بود و در صورت بروز هر گونه مشکلی این شرکت­ هیچ مسئولیتی ندارد.

خدمات تور:

  • پرواز هواپیمایی سلام ایر
  • ترانسفر فرودگاهی و بین شهری
  • اقامت در هتل
  • بیمه نامه مسافرتی
  • راهنمای انگلیسی زبان

برنامه سفر:

روز دوم : در کاتماندو
صبحانه در هتل هستیم.
صبح و ظهر: بازدید از میدان کاتماندو دوربار و Swayamhbunath
میدان دوربار کاتماندو: میدان دوربار کاتماندو که به عنوان یکی از هشت میراث فرهنگی جهانی توسط یونسکو ثبت شده است، مجموعه ای از معابد، کاخ ها، حیاط ها و خیابان های باستانی است که قدمت آن ها به قرن های 12 و 18 باز می گردد.
Swayambhunath : واقع در تقریباً 4 کیلومتری غرب کاتماندو، معبد بودایی که قدمتی 2500 ساله دارد. گلدسته مخروطی شکل که با قله ای از طلاکاری مس پوشیده شده است یکی از مقدس ترین و قدیمیترین معابد بوداییان میباشد.
بعد از ظهر: بازدید از Bhadgaon :
باکتاپور یا Bhadgaon که بر روی تپه ای در ارتفاع 1401 متری قرار دارد، یک مقصد گردشگری مهم است. این شهر در 14 کیلومتری شرق کاتماندو در بزرگراه آرنیکو قرار دارد که به مرز چین منتهی می‌شود. در ادامه از معبد الهه تانتریک، معبد Bhairabh خدای وحشت، میدان سفال، کاخ قرن پانزدهم با 55 پنجره حکاکی شده، دروازه طلایی و غیره دیدن خواهید کرد.
شب در هتل خواهیم بود.
روز سوم: کاتماندو به چیتوان6 ساعت با ماشین / بلیط هوایی هم قابل رزرو میباشد
صبحانه در هتل هستیم.سپس حرکت به سمت چیتوان
به محض رسیدن اتاق را تحویل گرفته و ناهار را صرف میکنیم.
پارک ملی چیتوان، دره سرسبز چیتوان که در دامنه‌های رشته کوه چوریا واقع شده است، در جنوب غربی Ktm قرار دارد و اولین پارک ملی پادشاهی را در خود جای داده است. پارک ملی رویال چیتوان به خاطر انواع حیات وحش به ویژه کرگدن شاخدار بزرگ هندی و ببر سلطنتی بنگال گریزان مشهور است. این یک ماجراجویی واقعی حیات وحش از سافاری های جنگلی متفاوت با تماشای پرندگان، قایق رانی و پیاده روی در جنگل است.
روز چهارم:
در چیتوان صبحانه، ناهار، شام و یک شب اقامت داریم .
گشت ها: عبارتند از؛ جیپ سواری، قایق رانی، پیاده روی در طبیعت، تور روستا، رقص فرهنگی قومی محلی و غیره.

روز پنجم: از چیتوان به پخارا: با ماشین 6تا 7 ساعت/ بلیط هوایی هم قابل رزرو میباشد
بعد از صبحانه به سمت پخارا حرکت میکنیم. بخه محض ورود اتاق هارو تحوبل میگیریم. بقیه روز برای استراحت و قدم زدن کنار دریاچه در اختیار خودتان هستید.
شب در هتل اقامت داریم.
(پخارا: پخارا ترکیب نادر قله های پوشیده از برف و دریاچه ها و رودخانه های پر از برف یکی از دیدنی ترین جاذبه های طبیعی !ارتفاع پوخارا از 780 متر تا 1350 متر متغیر است. تقریباً در مرکز نپال واقع شده است. واقع در جاده اصلی بین کاتماندو و بهیراهاوا، ممکن است هیچ جای دیگری در جهان وجود نداشته باشد که بتوان قله های هیمالیا بزرگ را از این فاصله نزدیک تحسین کرد. سه کوه از ده کوه مرتفع جهان؛ Dhaulagiri، Annapurna و Manaslu – در فاصله خطی 50 کیلومتری شهر قرار دارند. معبد Bindhyavasani و دریاچه Phewa، که توسط تعداد زیادی اقامتگاه و رستوران ساده احاطه شده است، دلپذیرترین نقطه برای بازدیدکنندگان است. به دلیل نزدیکی به رشته کوه آناپورنا، این شهر همچنین پایگاهی برای کوهنوردانی است که مسیر آناپورنا را از طریق منطقه ACAP در رشته‌های آناپرونا در هیمالیا انجام می‌دهند. این شهر ترکیبی از طبیعت و فرهنگ را ارائه می دهد و بیشتر به عنوان دروازه مسیر کوهنوردی “Round Annapurna” شناخته می شود. پوخارا همچنین خانه بسیاری از سربازان گورکا است)

پخارا روز ششم:
نمای صبح زود سارانگکوت برای مشاهده طلوع خورشید (در صورت مساعد بودن آب و هوا).
بازگشت به هتل با بازدید از معبد بیندباسینی در مسیر. صبحانه در هتل هستیم. سپس قایق سواری دریاچه phewa و بعد از ظهر از آبشار دیویس، غار گوپتشور، اردوگاه پناهندگان تبتی، دره ستی بازدید میکنیم. شب در هتل استراحت میکنیم.

روز هفتم: پخارا به کاتماندو با ماشین 6 تا 7 ساعت/ بلیط هوایی هم قابل رزرو میباشد
بعد از صبحانه به کاتماندو برمیگردیم
هتل را به محض ورود تحویل میگیریم. بقیه روز در اختیار خودتون هستید.
اگر با پرواز ترنسفر شدید میتوانید گشت نیمروزه پاتان را با هزینه جدا انجام دهید.
پاتان: در اینجا از معبد کریشنا که قدمت آن متعلق به قرن دوازدهم است، زیارتگاه سه طبقه، که به عنوان معبد طلایی نیز شناخته می شود، دیدن خواهید کرد. سفر به کمپ پناهندگان تبتی و مرکز صنایع دستی نیز در سفر به پاتان انجام می شود که در آنجا شاهد بافت فرش های تبتی و قالب گیری مجسمه های فلزی خواهید بود.

روز هشتم: برگشت از کاتماندو
بعد از صبحانه برای پرواز برگشت به سمت فرودگاه میرویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *