در تور مالزی همه نوع سلیقه ای پوشش داده می شود ، زیرا مالزی کشوری با جاذبه های متنوع طبیعی و سواحل زیبا ، قدیمی ترین جنگل های استوایی در جهان ، با مردمانی مهمان نواز و صمیمی و فرهنگ های متنوع است .

قبل از انتخاب  رفتن به تور مالزی کمی بیشتر درمورد این مقصد همیشگی گردشگری بدانید :
مالزی در صدر کشورهایی گردشگری مناسب برای سفر مسلمانان قراردارد . این کشور همانند دبی و سنگاپور تسهیلات مناسب مانند ارائه انواع غذاهای حلال و خدمات گردشگری حلال را برای سفر مسلمان در ماه رمضان و ماه های دیگر فراهم می کند .

تور مالزی

غذاهای مالزیایی یک شگفتی دیگر برای گردشگران :

غذاهای مالزیایی ترکیبی از سه نوع فرهنگ هندی ، اتیوپی و تایوانی هست. غذا برای مردمان مالزی به مثابه هنر می ماند. اما به طور کلی سه شیوه غذا در مالزی طبخ می شود:
• غذاهای خیابانی: معمولا این غذاها شامل برنج با انواع سبزیجات و ماهی می باشد.
• رستوران های فست فود
• رستوران های ارائه دهنده غذاهای اماده و رستوران مجلل با سرویس کامل

عموما مردم مالزی در بیرون از منازل و در رستوران ها غذا می خورند . در هنگام خوردن غذا از دست خود (بخصوص دست راست) استفاده می کنند . معمولا غذا در یک بشقاب بزرگ یا دیس سرو می شود . به راحتی جایی را برای استراحت پیدا خواهید کرد

در مالزی برای انتخاب اقامتگاه و مکانی برای استراحت هرگز دچار مشکل نمی شوید . انواع مختلفی از اقامتگاه از هتل لوکس تا خانه های و هتل های بومی با رنج قیمتی متفاوت وجود دارد .

غذاهای مالزیایی

چند نکته کوچک ولی کاربردی:
• عموما  مردم مالزی در خوردن غذا بسیار راحت هستند. غذا در یک دیس سرو می شود ، این نشانه صمیمت برای آنها می باشد.
• اگر در مالزی با مردم محلی آشنا شدید و یا قصد سر زدن به خانه مردم محلی را داشتید بسیار مناسب است که با خود هدیه کوچکی ببرید.
• بهتر است از خود هیجان یا احساسی بروز ندهید. سعی کنید به دلیل پرهیز از هرگونه درک اشتباه و کدروت خود را آرام و مبادی آداب نشان دهید، چرا که مردم مالزی بسیار خونسرد و خوش خنده هستند.

ما به شما این اطمینان را می دهیم که در مالزی سفری بی نظیر و خاطره انگیز خواهید داشت و دوباره قصد سفر به این کشور زیبا را خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *