تور مالزی شما را به دنیای زیر آب لنکاوی می برد

یکی دیگه از آکواریوم هایی که توی تور مالزی و شهر لنکاوی مالزی به اسم دنیای زیر آب که توی 100 تا مخزن شیشه ای حدود 5000 نوع ماهی مختلف میتونین ببینین که واقعا خوشگلن و به خاطر همینم جزء بهترین جاذبه های گردشگری مالزی انتخاب شده..این ماهی ها با اندازه های مختلف کنار هم قرار گرفتن و یکی از بهترین صحنه ها وقتاییه که بهشون غذا میدن

دنیای زیر آب لنکاوی یک مجموعه آکواریمی بزرگ در ساحل کنار سینانگ ایجاد شده است که از بهترین جاذبه های گردشگری لنکاوی و جاذبه های مالزی است. در این مکان بیش از 5000 نوع حیوان آبزی وجود دارد که در بیش از صد مخزن شیشه ای به حجم های متفاوت قرار داده شده اند.

آکواریوم لنکاوی,تور مالزی,مالزی

دنیای زیر آب را با تور مالزی تجربه کنید

بارزترین مخزن موجود ، مخزن یا آکواریم بزرگ است که آبزیان بزرگی مانند کوسه، استینگ رای، (نوعی ماهی پهن برقی گزنده) مارماهی و لاک پشت سبز دیده می شود . این آکواریوم زیبا دارای تونلی 15 متری در زیر آب است و با هدف دانش، آموزش، سرگرمی و توجه به حفظ محیط زیست بر پا شده است.این آکواریوم یکی از دیدنی های لنکاوی مالزی میباشد.

در این مکان می توان به ماهیان غذا داد و از این کار لذت برد . در اینجا یک کریدور جدید ساخته شده است که در آن می توانید آخرین و جدیدترین حیوانات آورده شده به این محل را تماشا کنید .

مثلا می توانید پنگوئن ها و خوکهای آبی راک هوپر قطب جنوب و پنگوئن پا سیاه را ببینید که در سنین مختلف دیده می شوند و برای دیدارکنندگان جالب توجه اند . به این حیوانات روزی ۲ بار غذا داده می شود :۱۰:۳۰ صبح و ۳:۳۰ بعداز ظهر.در این مکان حیرت آور بایستید و از تماشای صحنه لذت ببرید.همچنین نمایش های مدرنی با دستگاههای سه بعدی در اینجا ارائه می شود که حیات دریایی جزیره را در معرض دید شما می گذارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *