بسیاری از افرادی که تور مالزی را انتخاب می کنن به شوق دیدن جزایر کوچک و بزرگ مالزی به این کشور مسافرت می کنند،به همین علت بر آن شدیم تا در این مطلب شما را در تور مالزی با جزیره پانگکور آشنا کنیم ، با ما همراه شوید….

جزیره پانگکور یک جزیره در سواحل پراک است که از طریق اسکله ی لوموت Lumut در دسترس است که یکی از عجیب ترین اهتلهای خصوصی ساحلی در مالزی به شمار می رود .

ویژگی اصلی جزیره ی پانگکور سواحل شنی سفید پر از حیات وحش طبیعی آن است . در اینجا انتخاب های بسیاری برای مسافران که به تور مالزی می روند با هر بودجه ای وجود دارد . مسافران انفرادی به خلیج نیپاه Nipah آمده و خانواده ها معمولا در اطراف تلوک دالام Dalam Teluk و در اهتل ساحلی جزیره پانگکور اقامت می کنند .

تور مالزی,جزیره پانگکور
پانگکور با ترکیب جذابی از محله ها و تفرجگاه های ماهیگیری خود، یک مقصد شگفت انگیز و مناسب برای گذراندن تعطیلات است. در این جزیره برای بازدیدکنندگان این فرصت کمیاب پیش می آید تا نزدیک ماهیگیران زندگی کنند و با شیوه زندگی آنها آشنا شوند ، همچنین می توانند از سواحل زیبا و امکانات تفرجگاه لذت ببرند.

ماهیگیران در محله های پراکنده در قسمت شرقی جزیره و رو به روی شهر لوموت و تلوک باتیک زندگی می کنند. بازدیدکنندگان می توانند برای 40 دقیقه از لوموت سوار قایق شوند و قبل از لنگر انداختن ماهیگیران در شهر پانگکور ، هنگامی که در محله های اصلی سانگای پینانگ کچیل و سانگای پینانگ بسار هستند، آنها را تماشا کنند.

دوستداران آفتاب و دریا می توانند در دو منطقه ساحلی معروف پانگکور به نام های پاسیر بوگاک و تلوک نیپا از تفریحاتی از قبیل غواصی، موج سواری و ماهیگیری لذت ببرند. پاسیر بوگاک کاملا توسعه یافته است، اما تلوک نیپا همان فضای روستایی یا کامپونگی خود را حفظ کرده است. هنوز لاک پشت ها برای تخم گذاری به تلوک کتاپانگ یا خلیج لاک پشت ها می آیند. در برخی از تفرجگاه های این جزیره زمین های فوق العاده گلف وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *