میخواین عجیب غریب ترین موجودات و گونه های مختلف دریایی رو در تور مالزی ببینین ؟؟ پس حتما با تور مالزی به جزیره سیپادان مالزی سفر کنین چون میتونین به راحتی به خواستتون برسین..

یکی از دیدنی های مالزی که گردشگران زیادی را بخود جذب میکند ، جزیره سیپادان است . جزیره سیپادان صباح مالزی در ارتفاع 700 متری از سطح دریا و در مساحتی برابر با تنها 12 هکتار قرار دارد؛ این جزیره یکی از جزایر مالزی است، که بسیار کوچک است .

تنها 25 دقیقه پیاده روی کافی است تا دور این جزیره را طی کنید، اما تماشای جانداران دریایی متنوع آن در سیاهی دریای آزاد شگفت آور است. آب های زلال این منطقه را احاطه کرده است و این گوهر تاج گنجینه ای از شگفت انگیزترین گونه های جانداران به شمار می رود. این مکان را در فهرست پناهگاه های پرندگان قرار دارد .

تور مالزی در جزیره سیپادان

تور مالزی در جزیره سیپادان

 

جزیره سیپادان از اماکن دیدنی مالزی ست که به دلیل وجود گیاهان انبوه در جزیره سیپادان ، انواع مختلفی از پرندگان گرمسیری از جمله عقاب دریایی ، شاه ماهی، شهد خوار، سار، کبوتر جنگلی، در این جزیره زندگی می کنند. وقتی در اطراف این جزیره مرجانی کوچک غواصی می کنید، به طور حتم با لاک پشت ها، دسته هایی از جک، طوطی ماهیان و کوترماهیان رو به رو خواهید شد. خرچنگ ها را هم که در بوته های جزیره میتوانید ببینید.

جزیره سیپادان (Sipadan) در سواحل شرقی از مالزی بورنئو واقع شده است که در بین غواصان حرفه‌ای به عنوان یک افسانه شناخته می‌شود. اخیرا جزیره سیپادان تبدیل به یک منطقه حفاظت شده و در حال حاضر تمامی اقامتگاه‌های تفریحی در جزیره تعطیل شده‌اند. غواصی هنوز مجاز است اما غواصان در داخل و بیرون از سرزمین اصلی و جزایر دیگر از آب عبور می‌کنند. یک پایگاه عالی برای کشف جزیره سیپادان جزیره مابول است که جایگاه تعداد زیادی هتل در سطح بالا و چند مهمانسرا است .

امیدواریم از جزیره سیپادان  کشور مالزی در تور مالزی لذت کافی را برده و سفر خوشی را برای شما آرزو میکنیم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *