تور ترکیه و دیدن از شهاب سنگ های زیبا

تور ترکیه را برای دیدن شهاب سنگ ها در دراکونید هم شده انتخاب کنید؛ از دست ندهید.

تور ترکیه هم همانند دیگر تور مسافرتی ها جذابیت هایی را برای گردشگران دارد که می توانید سفرتان از آن ها بازدید کنید. یکی از همین جاذبه های گردشگری تور ترکیه بازدید از بارش شهاب سنگ ها در دراکونید می باشد که بیشتر هم در ماه اکتبر چنین پدیده ای دیده می شود. گردشگران زیادی هستند که در این ماه تمام برنامه هایشان را تنظیم می کنند تا فقط در دیدار از این رویداد عظیم و دیدنی شرکت کنند. آژانس مسافرتی ما با ارائه بلیط هواپیما و بازدید از این منطقه تور ترکیه را برای شما تدارک دیده است که می توانید با ثبت نام در آن از این دیدنی زیبا بازدید کنید.

درباره این شهاب سنگ دراکونید چقدر می دانید و چه شنیده اید؟

می گویند یک سالی بارش شهاب رخ داد که نقطه اوج بارش شهاب ها خیلی بالا گرفته بود و آسمان را دیدنی کرده بود. نه تنها دیدن این شهاب سنگ ها برای حرفه ای هاست بلکه آماتورها هم می توانند از زیبایی این دیدنی لذت ببرند. تعداد شهاب سنگ هایی که در آسمان می باشند، 100 شهاب سنگ در ساعت می باشند که البته اگر می خواهید این تعداد را ببینید، روزها باید به دیدن این منطقه بروید. فقط بسیار توصیه می شود که از دوربین های دوچشمی و تلسکوپ برای دیدن این شهاب سنگ ها استفاده نشود، و تا آنجا که می توانند از نور شهرها فاصله گیری کنند. به صفحه نمایش تبلت یا تلفن همراه هم تا مدتی نگاه نکنند. نور این صفحات باعث می شود توانایی تطبیق یافتن چشم شما با تاریکی با تاخیر مواجه شود.

تور ترکیه ـ شهاب سنگ ها در دراکونید

این شهاب باران معروف این گونه است که ناشی از دنباله دار سویفت ـ تاتل ( P / Swift-Tuttle109) رخ می دهد. مهمترین بار شهابی که پیش از طلوع آفتاب باید دید. در بسیاری از کشورهای اروپایی وقتی شهاب سنگ می بینند، آرزو می کنند؛ پس شما هم می توانید آرزو کنید. بر عکس در مغولستان بارش‌ های شهابی نشانه‌ یک اتفاق بد برایشان است. در بین مغول‌ ها شهاب‌ سنگ‌ ها ارواح مرئی شده‌ افراد در گذشته هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.