تور ترکیه برگزار کننده تورهای مسافرتی

ترکیه : پیشنهاد ما به شما سفر به تاریخ با تور ترکیه!

وقتی می گوییم مهمترین جاذبه های فلان شهر در تور ترکیه، در واقع همان جذاب ترین و مهم ترین بخش های ترکیه به طور کلی به حساب می آیند. و اما تور ترکیه برای برای توریست های ترکیه برنامه های خاصی دارد. جاهای دیدنی جالبی که جز امتیازهای کشور هم به حساب می آیند. پس به آژانس مسافرتی ما اعتماد کنید و با جستجو درباره روزهای ارائه شده تور ترکیه، قیمت بلیط ها یا قیمت تورها، همه و همه را می توانید از صفحه اصلی سایت ببینید و یکی از تورهای مسافرتی که برگزار کننده آن ها می باشیم، انتخاب کنید.

تور ترکیه برگزار می کند : موزه هنرهای اسلامی و ترکی

طبق اخباری که از جاذبه های گردشگری ترکیه منتشر می شود، جاهای پربازدیدی برای دیدن در تور ترکیه می باشد؛ اما یکی از این مکان های دیدنی را به شما می گوییم که گردشگران زیادی به آن جا سفر می کنند.

موزه های هنرهای ترکی و اسلامی که از جاذبه های توریستی این کشور بی نظیر می باشد، جای جالبیه و ارزش یک بار بازدید را دارد. این موزه که در کاخ ابراهیم پاشا می باشد، حتما می گویید ابراهیم پاشا کیه؟، یکی از وزرای اعظم سلطان سلیمان که از دسته موزه های جذابی است که فقط از زبان ما نیست، افرادی که از آن دیدن کردند، تعریف می کنند و هم چنین برای افرادی مناسبه که به شناخت هنر دوران عثمانی علاقه دارند.

در موزه کلکسیون فرش هم هست که به گفته کارشناسان بین المللی برترین نمونه ها در اینجا جمع آوری شدند، حتی علاوه بر اینکه فرش های قیمتی و تاریخی می بینید، کاشی کاری، سنگتراشی و معرق کاری هم در بین آثار می بینید که بی نهایت فراموش نشدنی هستند.

بعد از اینکه از موزه دیدن کردید می توانید از راهنماهایی که هستند سوال کنید یا از راهنمای تورتان سوال بپرسید؛ راهنماهای تورهای مسافرتی ما همیشه پاسخگوی شما می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.