تور ترکیه را در یکی از ویژه ترین رستوران ها و خاص ترین رستوران ها سر کنید و بهترین غذایتان را در آنجا سرو کنید.

تور ترکیه با نظرات و پیشنهادات زیادی همراه است. اینجا هم به بررسی چند تا از همین نظرات و پیشنهادات گردشگرانی که به ترکیه رفته اند و در این رستوران غذا خوردند می پردازیم تا بهتر بدانیم.

“یک غذای خوب”

ما در رستوران آکوا در طی دو هفته ای که آنجا بودیم غذا خوردیم. غذا که واقعا عالی بود، یک غذای تر و تازه و کاملا زیبا تزیین شده. سرویسی که به مان دادند در اولین برخورد خیلی عالی بودف ولی دفعه دوم به خوبی اول نبود. ما سه بار بابت فیش غذا پرسیدیم.

“خوب بود ولی نه آنقدر خاص”

یک شب آنجا غذا خوردیم، رستورانی به کوچکی اینکه فضایی آرام را ایجاد کرده بود و در پایان فصل هم خیلی ساکت بود، ما بودیم و دو زوج دیگر. سرویس و خدمات خیلی خوبی داشت و غذا بسیار دلپذیر بود اما نه آنقدر خاص و به خوبی غذایی که در کالکان خوردیم. با این حال یک بار تجربه کنید، در حالت کلی خوب بود و ما هم خاطره خوبی ساختیم.

رستوران آکوا تور ترکیه

رستوران آکوا تور ترکیه

“مزه خوشمزه ای برای شروع”

گرچه می دانستیم غذای اصلی خیلی خوب و بزرگ بود که بخواهیم برای 4 نفر را بین دو نفر به اشتراک بگذاریم.؛ عالی بود. یک رستوران با محیط دوستانه با غذایی بسیار خوب.

“چیزی در آکوا نیست که دوست نداشته باشید”

غذایی عالی آمیخته با فضایی مناسب و سرویسی قابل ستایش و نوشیدنی های خنک! چند تا از دوستان خیلی خوبی را ملاقات کردم. آکوا یک گزینه مورد علاقه من است که ارزش یک بار دیدن هم دارد، مطمئنم که باز هم برمی گردید تا حداقل یکبار امتحانش کنید.

“محلی مناسب برای صحبت کردن”

یک شب غذا اینجا خوردیم آن هم به طور اتفاقی، از کیفیت غذا واقعا سورپرایز شدیم، حتی زوجی را ملاقات کردیم که با چند نفر دیگر در حال صحبت کردن بودند و بقیه شب را هم ماندند و به همین منوال بود. یک جای بسیار عالی از نظر من.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *