تور استانبول

تور ترکیه استانبول در انتظار گردشگران برای بازدید از منطقه پولونزکوی؛ تابه حال اسمش را شنیده اید؟!

تور ترکیه استانبول که همیشه برایتان یک سورپرایز داشته است این دفعه سری به یکی از جاذبه های گردشگری ترکیه استانبول زده است که از جمله های مکان های بسیار دیدنی این منطقه بوده است و با سفری که با تور استانبول شروع می کنید از این منطقه دیدنی می توانید بازدید کنید و عکس های دیدنی تهیه کنید. حتی لحظات به یاد ماندنی و خوشی به جا بگذارید. منطقه ای که قرار است از آن بگوییم منطقه پولونزکوی ترکیه در استانبول نام دارد.

تور ترکیه استانبول حالا شما را به این بخش آسیایی دعوت می کند که فقط 25 کیلومتر تا شهر فاصله دارد. تا به حال به این فکر کردید که اولین ساکنان اینجا مثل مکان های دیدنی و گردشگری دیگر چه کسانی بودند؟ مهاجران لهستانی بودند که اولین بار در قرن نوزدهم بود که به منطقه پولونزکوی استانبول آمدند و به قول خودمان کاشف این منطقه بودند.

تور استانبول در آژانس گردشگران هم که رفاه توریست ها و گردشگران را فراهم کرده، تفریحاتی هم برای آن ها راه انداخته مثل سوارکاری، طبیعت گردی و غذاهای سنتی لهستانی که می توانید صرف کنید.

تور ترکیه استانبول ـ منطقه پولونزکوی

این منطقه هم از آن دسته جاهای خوش آب و هواست که در استانبول همتا ندارد. بیشترین دلیلش هم این است که در تمام فصول می توانید سری به این جا در استانبول بزنید. با عکس های دیدنی که گذاشتیم، حرفمان ثابت می شود که واقعا ارزش دیدن دارد.

یکی از جاذبه های گردشگری تور ترکیه

به نظرتان منطقه پولونزکوی شبیه به کدام قسمت ایران است؟ بله، شباهت بسیاری به شمال خودمان دارد، البته انقدری هم از هم دور نیستند، به خاطر اینکه منطقه آسیایی ترکیه قرار گرفته است. توجه کنید قبل از رفتن به این مکان از مراکز خریدی مثل مرکز خرید گالریا  مایحتاج خود را تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *