تور ترکیه شما را به فروشگاه های مختلف در آلانیا خواهد برد!

تور ترکیه در طی برنامه ای که چیده، شما را به فروشگاه 7nota ، گیتار و وسایل موسیقی در آلانیا خواهد برد. می توانید همه وسایل موسیقی مثل کیبورد و پیانوهای دیجیتال را از اینجا تهیه کنید. و چیزی که در رابطه با وسایل موسیقی نیاز دارید، به صورت 24 ساعته در اختیار شما در آلانیا می باشد. برندهایی که به شما معرفی می کنیم شامل yamaha, kawai, tama, washburn, takamine, marshall, ernie ball, daddario, elixir هستند و البته بالای صد مدل در اینجا می بینید. با کارت اعتباری می توان پرداخت کرد و حتی سافت بگ هایی هم به شما می دهند که در صورتی که باید یک گیتار بخرید.

یک وسیله موسیقی ترکیه هست که نامش بگلاماست که از وسایل موسیقی سنتی ترکی است؛ اصلی ترین وسیله برای موسیقی فولک ترکی.

هتل های ترکیه آلانیا

فروشگاه Carik : یک فروشگاه خوب که با کپی از کفش ها و لباس های طراحی شده برای مردها، زن ها و بچه ها در نظر گرفته شده است. این فروشگاه قیمت های فیکسی دارد اما این ممکنه که چانه بزنید ولی نه خیلی زیاد. مثلا می توانید مارک هایی مثل Armani, LV, Gucci, Prada, RL و غیره را خریداری کنید.

فروشگاه SÖNMEZ : یک فروشگاه با کپی خوب از کیف ها و کفش ها

اگر می خواهید کپی از کیف و کفش های خوب بخرید، این فروشگاهی است که می توانید به آنجا بروید. این فروشگاه در یک بازار بزرگ قرار گرفته است. البته قیمت هایش خیلی بالاتر از فروشگاه های معمولی است اما کیفیتش از جاهای دیگر بهتر است و آخرین مدل های کیف و کفش های طراحی شده را دارند. چانه هم می توانید بزنید اما خیلی نه.

با رفتن به چنین مرکز خریدهایی می توانید از بهترین مارک هایی که دوست دارید حتی با کیفیت بسیار خوب خریداری کنید. پس سری به مراکز خرید ترکیه بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *