غذاهای تایلندی در تور تایلند

تور تایلند به غذاهایش می چسبد! چقدر از غذاهای تایلندی می دانید؟!

تور تایلند با اقامت در یکی از هتل های تایلند بعد از یک خستگی در کردن، شما را به رستوران هایی می برد تا دلی از عزا در بیاورید و از خوردن غذاهای تایلندی لذت ببرید. در تایلند انواع غذاهایی به چشم می خورد که ممکن است تا به حال آن ها را نچشیده باشیم. اما از بین غذاهایی که در تایلند می باشند، ما به شما چند نمونه از آن هایی را که بسیار پر فروش هستند معرفی می کنیم .

تور تایلند به معرفی چند غذای تایلندی می پردازد!

اولین غذای تایلندی در تور تایلند پد تایلندی می باشد :

برخی از مردم که در سر تا سر دنیا زندگی می کنند، سعی در تقلید آن و یا تهیه آن دارند. پد تایلندی در دکه های غذافروشی تایلند به فروش می رسند. این غذا ترکیبی از نودل برنج، گوشت، سویا و تخم مرغ و سبزیجات است اما بدون سس و ادویه و ترشیجات غیر ممکن است که آن را سرو کنید.

دومین غذا پاپایا و یا سام تام است که تور تایلند شما را برای خوردن آن می برد :

تایلندی ها خود علاقه بسیاری به سرو غذاهای خیابانی و آماده دارند. سالاد پاپایا از جمله سالادهایی می باشد که سریع هم آماده می شود. مواد تازه ای مانند خرمای شیرین، سس ماهی شور، فلفل قرمز و آب لیمو را با هم ترکیب می کنیم. سپس ترکیبات به قدری مخلوط می شوند که له و خرد شوند. بعد از آن با سبزیجات مخلوط می کنید که بسیار خوشطعم می باشد.

سومین غذا تام یام گونگ است که توصیه موکد تور تایلند است حتما بخورید :

غذایی لذیذ که از بهترین غذاهای تایلند نیز به شمار می رود و به عبارتی به فرهنگ تایلند برمی گردد. این غذا ترکیبی از گیاهان معطر، برگ لیمو، و فلفل قرمز می باشد که طعم تند و شور را می دهد. حتی در کنار آن می توانید از مرغ و ماهی استفاده کنید و یا اینکه سویا، میگو تازه و قارچ را به صورت سلیقه ای در پختش خودتان اضافه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *