تور تایلند تور جاذبه ها

تور تایلند با دیدنی ها و جاذبه های گردشگری بی نظیری آماده همراهی شما می باشد!

تور تایلند هم مثل بقیه تورها جذابیت ها و برنامه هایی برای شما دارد، حتی عجایبی دارد که توجه گردشگران را به این سمت کشانده است. یکی از این جاذبه های گردشگری تور تایلند محله چینی هاست که در بانکوک می باشد.

محله چینی های بانکوک هم از جاذبه های توریستی تایلند است. جاذبه ای گردشگری بسیار محبوب که برای تغذیه متخصصین خوراک نسل جدید فوق العاده است. مردم و بسیاری از همین فروشنده ها پس از غروب آفتاب در این مکان جمع شده و در اغذیه فروشی های کنار خیابان مشغول فروختن می شوند و بقیه هم به خرید و جستجو مشغولند. این مکان ها در طول روز خلوت نیستند، چون گروه زیادی از همین مغازه داران به کناره جاده باریک این محله می آیند و نیاز غذایی روزانه خود را تامین می کنند.

اغذیه فروشی های محله چینی ها در تور تایلند

اگر به دنبال تجار طلا هستید یا اینکه می خواهید معابد چینی را در چین ملاقات کنید، جای دوری نروید که محله چینی های بانکوک همه این ها را دارد و منتظر شماست تا فقط قدم به این شهر بگذارید.

دنباله راه را بگیرید بیایید معبد وات فو، معبد بودای به خواب رفته که بی نظیر است. این معبد پشت معبد بودای زمردین واقع شده و برای بازدیدکنندگان بانکوک همچنان انتظار می کشد. این معبد یکی از بزرگترین ساختمان های معابد شهر بانکوک است و شهرتش هم به خاطر بودای غنوده بزرگش است که چهل متر طول داشته و با طلا پوشیده شده. اگر علاقه به پیاده روی دارید، پس یک ده دقیقه ای زمان بگذارید و بین این مکان و کاخ بزرگ پیاده روی داشته باشید، از همه چیز که دیدن کردید، حالا به دیدن بودای طلایی بروید، که این محبوبیت هم دردسر شده؛ با دیدن معبد مطمئنا دست از عکس گرفتن و بازدید آن برنمی دارید.

قبلا از ماساژ تایلندی برایتان گفته بودیم. اینجا هم می توانید یک ماساژ تایلندی خیلی خوب و آرامبخش داشته باشید، نگران هیچ چیز نباشید و بعد از یک روز کامل پیاده روی خستگی در کنید و خودتان را به دستان ماساژورها بسپارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *