سازه ای چوبی در تور تایلند

تور تایلند و این آفر ویژه قرار است در بین سازه های چوبی برگزار شود!

تا به حال سازه ای چوبی، که تماما از چوب ساخته شده باشد را دیده اید؟ اینکه تمام چیزهایی که در اطرافتان هست، با چوب باشد؟ به خیلی ها که می گوییم، می گویند تا می توانیم عکس می گیریم. اما بد نیست غیر از عکس گرفتن و ساختن خاطره ای دنبال این باشیم که ببینیم این سازه ها به چه زمانی بر می گردند، یا اینکه چطور ساخته شده اند و یا اینکه چه کسانی این سازه ها یا ساختمان را ساخته اند؟! همه این ها ممکن است سوال بسیاری دیگر از گردشگران و توریست ها باشد. پس برای اینکه از این سازه و این ساختمان بیشتر بدانیم و اینکه نام این سازه چیست، را برای شما بیان می کنیم که مطمئنیم بعد از خواندن در مورد آن وسوسه می شوید که تور تایلند را انتخاب کنید و یک سری به این جاذبه بسیار جذاب و دیدنی بزنید.این سازه چوبی و بسیار زیبا که از جاذبه های توریستی تایلند به حساب می آید، پناهگاه حقیقت نام دارد. این معبد بسیار جذاب که به پناهگاه حقیقت مشهور می باشد، در واقع سازه چوبی بسیار عظیمی می باشد که مساحتی بالغ بر 3000 متر مربع دارد.

دیدنی های شهر پاتایا در تور تایلند

ارتفاع این سازه بسیار عظیم و دیدنی به 105 متر می رسد و سازه در برابر باد و آفتاب تند ساحل راچویت بسیار مقاوم است. گفته شده است که این بنا مطابق با معماری اعجاب انگیز تایلند باستان احداث شده و جای جای آن با مجسمه های چوبی حکاکی شده است. هدف از کاربرد این حکاکی های چوبی که در سرتاسر این سازه بسیار دیدنی می بینید، انعکاس نگرش باستانی به زمین، دانش باستان و فلسفه مشرق زمین بوده است.

در داخل معبد هم بازدیدکنندگان درکی کلی از سبک زندگی باستان، عملکرد انسان های کهن، اندیشه عمومی آن دوران و نیز چرخه زندگی و ارتباط بین زندگی و جهان پیرامون داشته اند که در واقع همان هدف مشترک از زندگی در مسیر آرمان شهر را به دست خواهند آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *