پارک چالوئم فراکیات تور تایلند

تور تایلند را همراهی کنید تا با هم به یکی از زیباترین پارک های شهر پاتایا تایلند برویم!

تور تایلند ممکن است در طی تجربه هایی که با آن داشته اید، تفریحات و تجربیات زیادی به دست آورده باشید و یا جاذبه های زیبایی را تماشا کرده باشید. در صورتی که گردشگران از تور تایلند استفاده می کنند، می توانند از بسیاری از جاذبه های این کشور زیبا و دیدنی بازدید کنند. تا به حال مکان های زیبایی را که در تور تایلند موجود می باشند، نام برده ایم و معرفی کرده ایم. اما در کشور تایلند، شهر پاتایا می توانید از منطقه ای زیبا به نام پارک Chaloem Phra Kiat Park یا چالوئم فرا کیات هم دیدن کنید که پارکی بسیار زیبا و جذاب می باشد و پذیرای شما در چنین مکانی است. البته پارکی که شاید یادآور کوچه پس کوچه های قدیمی و ساختمان ها و معماری قدیمی تایلند باشد.

پارک چالوئم فراکیات در تور تایلند

این پارک زیبا در پاتایا که در جاده فراتامناک یا Phra Tamnak قرار گرفته است، به عبارت دیگر جاده ای در پایین خائو پاتایا Khao Pattaya است، که به منظور بزرگداشت شصتمین سالگرد تولدش در این پارک زیبا در پاتایا، در تاریخ 5 دسامبر 1987 جشنی منظور گردیده است. این باغ ها درای چندین نوع گیاه و گل می باشند. هم چنین چنین پارک زیبایی که انعکاسش در پاتایا باعث شده که خیلی ها به اینجا بیایند، نیز دارای امکاناتی برای تمرین و پیاده روی برای گردشگران و یا مسافران، حتی بومی های آن منطقه می باشد که بیکار هم نیستید.

راستی علت جشنی که در پارک چالوئم فراکیات می گیرند، به خاطر این است که در آن تاریخ این پارک زیبا رونمایی شده است. هم چنین باید گفت که در جاده فراتامناک و در انتهای خائو پاتایا مکانی وجود دارد که منجر به این شده تا پارک پر بشود از گیاهان متنوع و مختلف و هم مکان مناسبی باشد برای پیاده روی و قدم زدن که کسی هم بدش نمی آید و تازه جذب هم می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *