تور تایلند شاید برایتان ابهاماتی و سوالاتی ایجاد کرده باشد که به جواب نرسیده باشید. ما این ابهامات را رفع می کنیم.

تور تایلند ما در طی سفری که قرار است با هم داشته باشیم، برایتان نمونه ای از سوالاتی که ممکن است برای همه شما پیش آید مطرح می کنیم و جوابش را هم می دهیم. حالا این سوالات می تواند شامل تبدیل ارز، آب و هوا، بهترین زمان سفر، چی بپوشیم، چی بخریم، ولتاژ و غیره، یا بهداشت و این امور که لازم است بدانید و مطلع باشید.

1.آیا برای رفتن با تور تایلند نیاز به پاسپورت یا گذرنامه داریم؟ چه چیزهایی به محض ورود لازم است؟

باید یک پاسپورتی داشته باشند که اعتبار داشته باشد حداقل به مدت شش ماه بعد از تاریخ رسیدن. دارندگان گذرنامه آمریکا نیازی به ویزا برای وارد شدن به تایلند ندارند و برای توریست هایی که 30 روز برای گردشگری شان باقی مانده. در غیر این صورت یک ویزا برای رسیدن به آنجا لازم است، که می تواند از یک سفارت تایلندی یا کنسولگری تایلندی یا سرویس های ویزاهای مبتنی بر هزینه تهیه شود. اگر گذرنامه آمریکا ندارید، مسئول گرفتن هر ویزای ضروری و ملاقات همه نیازمندی های ورود می باشد. اگر ویزا لازم باشد، پیشنهاد می کنیم که از سرویس ویزای مبتنی بر هزینه و یا شهریه استفاده کنید.

سوالات متدوال تور تایلند

2.آب و هوا چگونه است؟

آب و هوای تایلند همیشه گرم و مرطوب است، با ارتفاعاتی که حول و حوش 10 درجه خنک تر هستند. نوامبر تا فوریه هم بهترین زمان رفتن است زمانی که روزها خیلی بیشتر گرم می شود. مارس تا می هم خیلی گرم می شود، با دماهایی زیر 100 درجه. فصل های بارانی هم از می تا اکتبر است.

3.آیا مسائل بهداشتی و ایمنی هست که باید حواسمان باشد؟

مالاریا در اکثر شهرهای بزرگ زیاد دیده نمی شود. گرچه لازم نیست، ولی واکسن های حصبه، کزاز و هپاتیت باید در نظر داشته باشید بزنید البته اگر دارید به جاهای دوری می روید. اگر سگی در آنجا سشما را گاز گرفت، حتی در بانکوک، حتما آزمایش بدهید که ویروس هاری وارد بدنتان نشده باشد. عفونت های پوستی هم که رایج است ـ حتی کوچکترین زخم ها باید ضد عفونی بشوند و با چسب زخم پانسمان شوند.

4.واحد پولشان چیست؟

واحد پول تایلند بات است.

5.چه چیزهایی بخریم؟

تایلند به ابریشمش معروف است(ابریشمی که از جیم تامسون باشد کیفیت بسیار خوبی دارد). خریدن چترهای رنگ شده، برنز، نقره، زنگ معابد، سفال، بافت های سنتی، کفش های سفارشی بالش، و زنگ هایی با نقش بوفالو که عالیست. مواظب باشید چیزهایی مثل لباس و ساعت شاید به صورت تقلبی هم باشند. حواستان باشد. بعضی طلاهای 24 عیار که آن ها هم شاید کمتر از 100% خالص باشند، اما خوبند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *