معبد وانسانگ وارارام تور تایلند

تور تایلند در تایلند یک معبد را می خواهید به شما نشان دهد! معبد وانسانگ وارارام که بسیار دیدنی است!

در تور تایلند، و با سفر به این کشور بسیار زیبا، پیشنهاد می کنیم با آژانس های هواپیمایی که به مقصدتان می روید، سری هم به مهم ترین معبد پاتایا نیز بزنید، مطمئنا پشیمان نخواهید شد. معبد وانسانگ وارارام که بسیار زیبا می باشد و به گردشگران و مسافران تور تایلند پیشنهاد می شود.

تایلند این کشور آسیایی دیدنی در داشتن جاذبه های گردشگری و دیدنی تقریبا می توانیم بگوییم که حرف اول را می زند. در واقع مراتع و زیبایی هایی که در مناطق مختلف تایلند قرار گرفته زیبایی بیشتری به اینجاها داده است. قسمتی از زیبایی های آن و سواحلش بسیار مثال زدنی هستند، اما در کنار همه این ها موضوعی مطرح می باشد این است که وجود معابد تایلند نشانه ای از نماد مذهب آن ها می باشد و برای اهالی تاریخ و هنر بسیار ارزشمند و قابل احترام است.

معبد وانسانگ وارارام در تور تایلند

معبدی که از آن می گوییم در سال 1976 ساخته شده است. این معبد زیبا و به عبارتی مدرن، و از مهم ترین معابد پاتایا، دارای ساختمانی با طراحی امروزی می باشد که معماری آن الهام گرفته از معماری ژاپن، چین، هند، سوئیس و … می باشد که در واقع مرکزی به عنوان مدیتیشن معرفی شده است. در کنار این معبد که خود دارای جذابیت هایی نیز می باشد، یک موزه چینی هم قرار گرفته است که به نام Wihan Sian می باشد و شامل آثار هنری بسیاریست که همه آن ها با ارزش و آنتیک و از آثار قدیمی و کهنه کشور چین می باشند. دیدن این موزه زیبا هم می تواند تجربه ای فراموش نشدنی از بخشی از تاریخ چین را برای شما به جای گذارد.

تور تایلند

معبدی که از آن می گوییم در 12 کیلومتری جنوب پاتایا قرار گرفته و تنها 3 کیلومتر با باغ استوایی نانگ نوچ که قبل از این درباره آن شرح داده ایم، فاصله دارد. هم چنین از طرفی دیگر این معبد زیبا به کوه بودا بسیار نزدیک می باشد. بازدید کنندگانی که به این معبد می آیند باید شانه هایشان پوشیده باشد، و یا این که دامن یا شلوار بلندی به تن داشته باشند.

تور تایلند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *