درخت دختر تور تایلند

تور تایلند که همیشه برای سورپرایز کردن شما یک جای نو دارد، ایندفعه هم درخت دختران را به شما نشان می دهد!

تور تایلند با نامی که به شما معرفی کرد، قرار است یک درخت بسیار جالب را به شما نشان دهد. این درخت که میوه هایی به شکل یک دختر دارد، می گویند که در نزدیکی یکی از روستاهای بانکوک هم واقع شده و از آن جمله مناطقی است که خیلی هم طرفدار دارد. یک منطقه دیدنی بانکوک که با سر زدن به آن می توانید طبق تصویر زیر میوه هایی به شکل آن را ببینید. میوه ای که کاملا شبیه اندام یک زن است و بین گردشگران شهرت زیادی پیدا کرده و خیلی به بازدید از آن می روند. 

درخت دختران بانکوک ـ تور تایلند

در بین اهالی روستا که بچرخید زیاد در مورد این درخت می شنوید و تنها شاید برای شما عجیب باشد، اما بین محلی های آنجا چیز عادی و طبیعی است. بعضی از مردم منطقه می گویند که داستان درخت از این قرار بوده که میوه های درخت که به این شکل هستند به خاطر دختری است که زیر این درخت به طور مظلومانه ای به قتل رسیده است و می گویند با این حساب درخت به بی گناهی درخت شهادت داده است.

درختی جالب در بانکوک

یک نکته دیگری که خیلی به آن توجه می کنند اینست که در زبان تایلندی لغت naree به معنای دختر یا زن می باشد و لغت pol هم به معنی گیاه یا درخت است که در کنار هم به صورت Nareepol خوانده می شود و به همین معنی درخت دختر است. در تور تایلند ما شرکت کنید و به این منطقه دیدنی تایلند سفر کنید و به دیدنی بسیار جذابی سر بزنید که همه گردشگران از تمام نقاط دنیا به این بخش روستا که بچه بون بانکوک نام دارد می آیند تا  از یکی از عجیب ترین جاذبه های دیدنی تایلند سری بزنند و تا می توانند عکس و خاطره جمع کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.