تور تایلند و آب و هوای تایلند

تور تایلند با در اطلاع گذاشتن شما درباره آب و هوای تایلند، شما را از سفری که می خواهید آغاز کنید مطمئن می سازد!

تور تایلند به گفته بسیاری از گردشگران که هر کدام تجارب خاصی از هر شهر تایلند داشته اند، می گویند که این تجربه ها تبدیل به خاطراتی در زندگی شان نیز شده است؛ هم چنین آب و هوای آن را هم باید اضافه کرد که بسیار تاثیرگذر می باشد. کسانی که قصد سفر به تایلند را دارند، باید با راهنمای تور درباره آب و هوای آن منطقه سوالاتی پرسیده و در صورتی که علاقمند به سفر در آن شرایط آب و هوایی هستند، اقدام کنند. اما ما درباره آب و هوای آن اطلاعاتی جامع تر می دهیم که در صورت نیاز از آن استفاده کنید. آب و هوای تایلند به گونه ای است که چون نزدیک دریا می باشد، هوایی معتدل دارد.

تور تایلند و اطلاع از آب و هوای تایلند

موقعیت استراتژیکی تایلند طوری است که در جنوب شرقی آسیا قرار گرفته است و خاک حاصلخیزی هم دارد. با این حساب جذابیت های خاصی که به منطقه های تایلند افزوده شده، به خاطر شمال کشور می باشد که کوهستانی است و جنگل های زیادی هم دارد. هم چنین نواحی مرکزی آن هم پوشیده شده از شالیزارهای سر سبز و ساحلی که بسیار دیدنی هستند. همه این ها در کنار هم یک بهشت بسیار زیبا از این منطقه را به وجود آورده اند. به قسمت های غرب و شرق سرزمین باغ های میوه که می روید، درختان کائوچو هم می بینید که جزیی از طبیعت تایلند به حساب می آیند.

از فصول تایلند هم بخواهیم بگوییم، بهترین فصلش از نظر گرما و بارش، بین ماه های نوامبر تا فوریه است و در فصل سرما هم خیلی عالی تر است. مثلا در همین فصل سرما هوا کمترین رطوبت خود را دارد. اما وقتی که فصل گرما که شروع می شود، گرمترین روزها به دنبالش می آیند، و اینجاست که جشن آب برگزار می کنند که خیلی هم می چسبد. این فصل گرم و خشک از فوریه شروع می شود که از 13 بهمن تا 11 اسفند می باشد، و تا ماه می ادامه دارد که از 12 اردیبهشت تا 11 خرداد است، فصل بارانی اش هم که همراه با آفتاب هم می باشد، از 12 خرداد تا 10 تیز است، و بین 11 آبان تا 10 آذر هم فصل سرد است که تا فوریه هم ادامه پیدا می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *