پیش از سفر با تور تایلند، این نکات را بدانید!

تور تایلند نکاتی را پیش از سفر به شما توصیه می کند!

در سفری که با تور تایلند در نظر گرفته اید، باید یکسری نکات هم پیش از سفر بدانید؛ حال می خواهد همین تور تایلند باشد یا تور استانبول، تور کوش آداسی، تور ترکیه، تور ارمنستان یا تور آنتالیا که هر کدام جذابیت های خاص خود را دارند.

اول از همه باید بدانید که برنامه سفر به شما می گوید که دقیقا شامل چیست ؟

توصیف تور ما را بخوانید تا ارزش واقعی پیشنهاد ما را بدانید. بنابراین شما دقیقا می دانید که چه چیزهایی در نرخ سفرتان قرار گرفته است.

تور تایلند و نکاتی پیش از سفر

هتل های منتخب

داشتن اقامتگاه خوب نقش مهمی در لذت بردن شما از تور را دارد. ما وضع هتل ها را قبل از انتخاب بررسی می کنیم تا حتما هتل ها با درجه توریستی ممتاز و درجه توریستی باشند. هر چند برای شما مسافران محترم چندین هتل درجه یک را در نظر گرفته ایم. هریک از هتل ها توسط همکاران کنترل کیفیت ما بر اساس استانداردهای تعیین شده و دستگاه های دولتی یا ایالتی دخیل در امر گردشگری درجه بندی می گردد. فهرست هتل ها در صفحات مربوط به برنامه های سفر و تورا ذکر گردیده است. در مدارک مسافرتی شما نشانی هتل ها به همراه شماره تلفن و فکس درج شده است و علاوه بر آن می توانید جزییات بیشتر را از ما جویا شوید.

بهترین کارشناسان سفر

در مسافرت شما از مزایای کارشناسی مربوط به هریک از تورهای ما بهره مند می شوید. ما استانداردهای بسیار بالایی را تعیین کرده ایم ومتعهد به انتخاب مدیران تور، راهنماهای محلی میزبانان مطلوب هستیم. این کارشناسان اطلاعات وسیع خود را در مورد نواحی مختلف در اختیار شما قرار می دهند و به شما کمک می کنند که از هر لحظه خود بهترین استفاده را ببرید. فراتر از این افراد حرفه ای که شما در طی سفرتان با آن ها رو به رو می شوید، مردان و زنان زیادی هم در پشت صحنه در حال فعالیت هستند. ما با دقت تورهای در حال انجام یا برگزاری را زیر نظر داریم تا اطمینان حاصل کنیم که سفر شما به طور مطلوب در جریان بوده است و امکان تجربیات بی نظیر و با کیفیت مناسب در هر زمان برای شما فراهم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.