تور تایلند در شهر پاتایا با یکسری تفریحات هیجان انگیز

تور تایلند را با تفریحاتی پر هیجان تر در شهر پاتایا سر می کنیم که یکیش چتر بازی می باشد. آن هایی که عاشق هیجان و پرواز هستند، می توانند مدرک چتر را سه روزه بگیرند و تعطیلاتشان را در پاتایا بین ابرها سر کنند. البته اگر هم می گوییم در پاتایا، به خاطر اینکه این شهر مقصد چنین فعالیت هایی است. نگران امنیت و این قضایا نباشید، چون در امنیت کامل و محافظ انجام می شود؛ حتی می توانید پرش هایی که می خواهید انجام دهید، همراه با مربی باشد.

دومین تفریحی که واقعا به قول معروف آخر هیجان است، پارک آبی پاتایاست که به خاطر وسعتی که دارد به یکی از بزرگترین پارک آبی جنوب شرق آسیا تبدیل شده، و یکی از مهمترین تفریحات پاتایا هم محسوب می شود. مساحت پارک 160000 متر مربع است و در جنوب پاتایا هم قرار گرفته که برای تفریح مسافران و گردشگران تدارک دیده شده است.

تور تایلند و تفریحات پاتایا

قایقرانی هم برای آن هایی که عاشق دریا و آب هستند عالی است. البته پاتایا اکثرا آب و هوای آفتابی دارد که باد هم همراهش هست، پس برای ورزش با قایق بادبانی ایده عالی است.

غواصی از دیگر تفریحات پاتایا و از معروفترین ورزش های آبی تایلند، تجربه ای که تا عمر دارید از یادتان نمی رود. حتما چنین تجربه ای را داشته باشید و از دست ندهید، زیرا دنیای زیر آب هم برای خود داستانی دارد و می توانید از عجیب ترین موجودات زیبای آفرینش دیدن کنید، که از صخره های آبی، مرجان ها، رنگ های مختلف و درخشان ماهی ها که هرکدام به یک رنگی هستند، شاید هم این وسط ها حیوانات عظیم الجثه ای هم مثل کوسه ها و نهنگ ها را هم ببینید.

بین جنگل های استوایی پاتایا که قدم می زنید، یک دور طناب بازی هم کنید و لذت ببرید. هم از طبیعت لذت بردید، هم از طناب بازی.

آخرین تفریحی که به شما توصیه می کنیم اسکی روی آب است که مدرن و امروزی است و تنها کافی است که ورزشکار اسکی مخصوص را به پا کرده، بعد به وسیله قایق موتوری یا کابل کشیده می شود که سرعتش هم حدود 30 کیلومتر در ساعت می رسد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *