تور تایلند را در یک نمایش کاملا متفاوت و ویژه امتحان کنید!

تور تایلند شما را تا سالن نمایش آلکازار همراهی می کند و قرار است بهترین اتفاقات برایتان رخ دهد و بهترین نمایش عمرتان را ببینید.

با مشاهده نمایش آلکازار در پاتایا تایلند و تئاتری که قرار است برگزار شود، بهترین تفریحات ممکن در پاتایا تایلند را برایتان به همراه داریم. یکی از نمایش های هیجان انگیز و دیدنی در تور تایلند که تا می تواند برایتان لحظات خوش و به یاد ماندنی را به همراه خواهد داشت؛ پس از دستش ندهید.

گردشگران و از جمله شما عزیزان بعد از اینکه در سالن نمایش حضور پیدا کردید، مطمئن باشید که دلتان نمی خواهد از جایتان تکان بخورید و دوست دارید تا لحظه آخر پای نمایش بنشینید. این تئاتر آلکازار بیش از 20 سال است که با سیستم های صوتی و نورپردازی های مدرنش، توانسته تماشاچیان همیشگی اش را ثابت نگه دارد و یک نفر را هم از دست ندهد. بسیاری از تماشاگرانی که به بازدید از این تئاتر می آیند، خیلی آن را شبیه به مولن روژ پاریس می دانند.

تور تایلند و نمایش آلکازار

جدا از اینکه دکور بسیار حرفه ای برای تئاتر در نظر گرفته شده و دکور سنگین و نورپردازی بی نقصی برایش تنظیم شده، حتی سیستم های صوتی هم که اشاره کردیم کاملا مدرن هستند و روزی سه بار هم اجرا می شوند. رقص های سنتی هم که در نمایش اجرا می شود خیلی جالب هستند، رقص های سنتی از ملیت های مختلف که حتی گذر زمان را هم با این وجود حس نمی کنید.

در این نمایش جذاب و دیدنی، اتفاق جالبی می افتد و بعد از اتمام هر اجرا به سرعت دکورها عوض می شوند. حتی طراحی لباس هایش هم واقعا جای تحسین دارد و عالی است. مثلا به زبان های هندی، کره ای، تایلندی، فارسی، انگلیسی و روسی و غیره این تئاتر اجرا می شود و در آخر هم که همه جلوی ساختمان تئاتر می آیند و با این دکور زیبا و دیدنی عکس می گیرند.

اگر تصمیمتان قطعی است پس تور تایلند ما را انتخاب کنید و هر چه زودتر ثبت نام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.