هتل های تایلند

تور تایلند در بهترین هتل های بانکوک؛ نظرتان چیست؟

با سفری که به تایلند خواهید داشت، به بسیاری از مدارک از جمله ویزای تایلند، بلیط تایلند و نیز مدارک دیگر احتیاج خواهید داشت. در واقع وقتی با تور تایلند همراه می شوید، برای شما هتلی نیز در نظر گرفته شده است که در آن اقامت می کنید و خوب ترین وجه این قضیه ارزان بودن هتل های تایلند است. این بار نه به پاتایا می رویم و نه به پوکت، بانکوک مقصد ماست. پس برایتان از چند هتل بانکوک می گوییم تا از لحاظ اقامتی دچار هیچ مشکلی نباشید.

هتل های تایلند ـ تور تایلند

درباره هتل رویال ارکید شرایتون در بانکوک شنیده اید؟

این هتل که هتلی 5 ستاره هم می باشد، از فرودگاه 45 کیلومتر فاصله دارد، نیز دارای امکانات بسیار خوبی است و هر اتاق دارای تلویزیون، ماهواره، تلفن، رادیو، بالکن، اینترنت، گاو صندوق، مینی بار، چای ساز، حمام و سشوار، سرویس اتاق 24 ساعته، و سیستم تهویه مطبوع می باشد که همه این ها با هم برای شما اتاقی آرامش بخش و فول امکان پدید آورده اند.

اما از امکانات هتل برایتان می گوییم که دارای 726 اتاق است و استخر سرباز، استخر کودک، ماساژ، سونا، سالن بدنسازی، سالن بازی، تنیس، آرایشگاه، رستوران و بار، کافی شاپ، خشکشویی، صرافی، سالن کنفرانس، اینترنت، خدمات پرینت و فکس، پذیرش 24 ساعته، محل نگهداری کودک، خدمات برای معلولین، ترانسفر فرودگاهی، پارکنیگ می باشد که همه اینها با هم هتلی بی نظیر و ایده آل را به وجود آورده اند تا در هر شرایطی بتوانید روی یکی از این امکانات حساب کنید و از هر کدام استفاده لازم را ببرید.

دومین هتلی که برایتان می خواهیم بگوییم، هتل لبوآ استیت تاور، Le Bua State Tower، هم از جمله هتل های 5 ستاره ای است که محبوبیت بسیاری بین مسافران دارد.

این هتل دیدنی 35 کیلومتر از فرودگاه فاصله دارد و 357 اتاق دارد. امکانات اتاق نیز دارای تلویزیون، ماهواره، تلفن، DVD Player، بالکن، اینترنت، گاو صندوق، مینی بار، چای ساز، حمام و سشوار، سرویس اتاق 24 ساعته و نیز سیستم تهویه مطبوع می باشد؛ به نظر که واقعا عالی است، پس به عنوان محلی برای اقامت جای خوبی است. می توان رویش حساب کرد.

از امکانات کلی هتل، استخر سر باز، ماساژ، سونا، سالن بدنسازی، رستوران و بار، کافی شاپ، خشکشویی، صرافی، سالن کنفرانس، اینترنت، خدمات پرینت و فکس، پذیرش 24 ساعته، محل نگهداری کودک، کرایه ماشین، پزشک، ترانسفر فرودگاهی و پارکینگ می باشد. با انتخاب یکی از این هتل ها، بهترین سفر را برای خود و خانواده تان رقم بزنید. پس تور تایلند را انتخاب کنید و خاطره ای نو را در خاطراتتان بسازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.