تور تایلند در یکی از موزه های تایلند

تور تایلند در موزه ای بسیار دیدنی که متعجب خواهید شد!

تور تایلند را در بین یکی از دیدنی های زیبای تایلند می گذرانیم که می توان سری به مکان های تاریخی کشور زد و لذت بسیار برد. در واقع یکی از جاذبه های گردشگری تایلند محسوب می شود. مثلا در بین موزه های شگفت انگیزی که برای شما نام بردیم و از آن ها گفتیم که یکی اش موزه ملی بانکوک، موزه اسباب بازی تایلند و موزه پزشکی می باشد که واقعا دیدنی هستند و از موزه های دیدنی تایلند به حساب می آیند.

موزه های دیدنی در تور تایلند

در بین جاهای دیدنی که با تور تایلند می رویم، بهترین مکان برای شروع موزه گردی، موزه ملی بانکوک است که مجموعه ای از آثار تمام ادوار تاریخ تایلند را دارا می باشد و کلکسیونی از هنر و معماری بی نظیر و آثار مکشوفه کشور تایلند می باشد. مسلما ارزش این را دارد که حتما از این مکان جالب دیدن کنید، مخصوصا اگر بیننده بتواند این کاخ را از نزدیک بازدید کند. کاخ مذکور توسط پادشاه را ما وی تاسیس شده است، هم چنین در این موزه مجموعه های جالبی از هنرهای تزیینی و مجموعه های قوم شناسی، سلاح های چینی، گنجینه طلا، سنگ های قدیمی، ماسک خون، عروسک، سرامیک، پوشاک منسوجات، منبت کاری و آلات موسیقی سنتی که از سراسر آسیای شرقی می باشد. در این موزه زیبا شاهد تاریخ گردش و تکامل پول کشور تایلند می باشد که برای گردشگران و بازدیدکنندگان به نمایش گذاشته شده است و در این جا گفته شده است که بازدیدکنندگان آن می توانند یادداشت های بانکی که در سال 1853 نوشته شده اند و حتی ماشین ضرب که اولین بار توسط ملکه ویکتوریا بریتانیا در سال 1858 معرفی شده را مشاهده کنند.

موزه پزشکی

اما موزه دیگری که می توان از آن نام برد، طوریست که هر چیز ترسناکی که به ذهنتان شاید برسد و برای بدن انسان ممکن است اتفاق بیفتد، در چنین موزه ای قابل بازدید می باشد. داخل موزه که راه می روید، جسد هایی از قربانیان، اعضای بدن انسان و جسد های کالبد شکافی شده می بینید و همچنین جسد آدم خوار چینی که در ساحل به قتل رسیده است، و همه و همه این شخصیت ها در شیشه هایی به نمایش گذاشته شده اند. این موزه مربوط به انگل شناسی، تاریخچه پزشکی و انسان شناسی می باشد و اکثر بازدیدکنندگان آن دانشجویان پزشکی هستند. این موزه برای علاقمندان به وحشت بسیار جذاب و هیجان انگیز می باشد.

موزه اسباب بازی

دیگر موزه ای که از آن برای شما نام می بریم، موزه اسباب بازی است که اخیرا تاسیس شده و از بزرگ ترین موزه های اسباب بازی می باشد و شاهد مجموعه ای از شخصیت های کارتونی تلویزیون خواهید بود که هر کدام دارای طرفداران خاص خود می باشند. همه ی این اسباب بازی ها در قفسه های شیشه ای که بالغ بر 50,000 اسباب بازی ،مجلات و… می باشند قرار داده شده اند. این موزه برای پسرها بسیار جذاب تر خواهد بود، به دلیل این که بیشترین شخصیتی که در آن به نمایش گذاشته شده است، بت من می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *