تور تایلند را در بین یکی از تپه های تایلند می خواهیم سر کنیم!

تور تایلند ی که آژانس مسافرتی ما در نظر گرفته است قرار است شما را به یکی از تپه های جالب و هیجان انگیز تایلند ببرد، تپه ای به نام تپه میمون ها که در تایلند می باشد و جز جاذبه های گردشگری و جاهای دیدنی تایلند هم محسوب می شود، یک جای دیدنی که پیشنهاد می کنیم دوربین عکاسی فراموش نکنید بیاورید، چون واقعا می شود لحظات ناب و خاصی را عکسبرداری کرد.

تپه تا سی که همین تپه میمون هاست در جزیره پوکت است و بیشتر هم به نام تپه میمون ها آن را می شناسند. یک محلی است که قبیله ای از میمون ها را می توانید در حال خوردن میوه هایی که گردشگران برای آن ها ریخته اند، ببینید. گاه با نزدیک شدن و مشاهده آن ها از نمایی نزدیک این قضیه را بیشتر و بهتر مشاهده و درک می کنید که خیلی جالب است.

تپه میمون ها در تور تایلند

تپه ای که از آن می گوییم جز مرتفع ترین تپه های پوکت می باشد و قبلا هم محل استقرار ایستگاه رادیو و تلویزیون بوده است و پیاده رو مخصوصی هم دارد که پر شده از جمعیتی که آمده اند برای تماشای مناظر این منطقه و میمون ها، حتی برای یک پیاده روی و قدم زدن عادی هم ایده خوبی می باشد. سال 2015 یک سکوی بزرگ سنگی را روی پیشانی کوه نصب کردند تا گردشگران بتوانند به راحتی مناظر زیبایی که در جزیره می باشد را به راحتی ببینند و و می توان گفت آن را از مرتفع ترین تپه نظاره گر باشند و مشاهده کنند.

با این اوصافی که گفتیم می توانید از این منطقه دیدنی بازدید کنید و بخشی از خاطرات سفرتان را در این منطقه میمون ها رقم بزنید و بسازید. خیلی از گردشگرانی که به این دره یا تپه میمون ها سفر کرده اند خیلی تعریف می کنند و از خاطرات خود در این منطقه می گویند؛ بیشتر هم به خاطر جذاب بودن و مهیج بودن منطقه است که قرار است با میمون هایی که دراین منطقه هستند لحظاتی را به اشتراک بگذراید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *