تور تایلند کولن پاتایا

تور تایلند در جزیره ای زیبا به نام کولن در شهر پاتایا

تور تایلند در یکی از جزایر زیبای پاتایا که در تصویر همه چیز روشن است و زیبایی ای که می خواهیم توضیح دهیم در عکس دیدنی که گذاشته ایم، نمایان است. این جزیره در تور تایلند موجود می باشد، و در شهر دیدنی پاتایا قرار گرفته و توانسته است گردشگران زیادی را از اقصی و نقاط دنیا به این منطقه بکشاند تا همه بتوانند چنین به جزیره ای زیبا و دوست داشتنی به نام کولن سفر کنند و به آن جا بروند. با دیدن این جزیره زیبا واقعا متحیر کننده و شگفت انگیز خواهید شد زیرا اثری خارق العاده را از نزدیک به چشم خود می بینید.

کولن پاتایا در تور تایلند

جزیره کولن پاتایا با زیبایی های بی نظیرش که واقعا شاهکار خداوند بزرگ است، یک منظره بی عیب و نقص و عالی که سالانه گردشگران و مسافران زیادی را به این منطقه می کشاند و تنها می توان از پای خاطرات شیرین آن ها نشست و ساعت ها به آن ها گوش کرد. تا می توانید از لا به لای خاطرات و گفته های آن ها درباره کولن اطلاعات بیرون بکشید که این منطقه چگونه است و چه جاهایی برای تفریح و بازی و یا بازدید دارد. این جزیره پاتایا در 8 کیلومتری پاتایا قرار دارد و ظرف 45 دقیقه یا کشتی یا 15 دقیقه با قایق سرعتی به آنجا خواهید رسید . مساحت این جزیره 2 کیلومتر در 5 کیلومتر است و دارای چندیدن ساحل شنی سفید مانند : هات تاوان Hat ta Wean ، هات لائم تیانHat Laem Thian و هات تنگ لانگ Hat Thong Long می باشد که آخرین آن دارای تپه های مرجانی است.

در ضمن باید گفت که توریست ها می توانند به شنای زیر آبی بپردازند و از طریق قایق های کف شیشه ای از مناظر مرجانی لذت ببرند. سفر به این مکان 45 دقیقه از اسکله جنوب پاتایا به طول می انجامد و حرکت ها همه روزه از 7 صبح تا 6 بعد از ظهر انجام می پذیرد . ساعت برگشت از کولن Ko Lan 6:30 صبح تا 6 بعد از ظهر می باشد. کشتی های تفریحی به همراه ناهار نیز مهیا شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *