تور-تایلند-در-کنار-دریاچه-نقره-ای

تور تایلند را در کنار یکی از زیباترین رودخانه های پاتایا می خواهیم سپری کنیم که به دریاچه نقره ای هم معروف است.

تور تایلند که کن طرفدار نیست، باز هم دیدنی جدیدی را به نمایش گذاشته که قرار است با هم از آن بازدید کنیم. دریاچه نقره ای که از زیبایی های این دریاچه هم لذت می برید و هم می توانید عکس های دیدنی زیادی بگیرید. این دریاچه زیبا که از آن برای شما گفتیم در 7 کیلومتری شهر پاتایا و در جاده ای که به طرف شهر ساتاهیپ Sattahip منتهی می شود، قرار گرفته است. تقریبا حدود 2 سال می باشد که این مجموعه ساخته شده و سازنده این مجموعه هم یکی از بازیگران معروف سینما در کشور تایلند است. جایی که در واقع بزرگترین مجموعه تولیدی انگور قرمز در ایالت چونبوری Chonburi است. در این مجموعه از بوته انگور یک روزه که در محیطی مانند گلخانه نگهداری می شود، می توان یافت تا تاک چند ساله که در بیرون گلخانه ها به صورت تاکستان پرورش داده می شوند. تمامی این مجموعه را که در کنار یک دریاچه واقع شده است می توان یافت که به خاطر همین اسم دریاچه نقره ای رو به خودش گرفته است. حتی تمامی بازدید کنندگان در تور تایلند می توانند از وسائل نقلیه ای مثل اتوبوس های توریستی، اتوبوس هایی که بدون دیواره می باشند و از دوچرخه و دورشکه اسب استفاده کنند و در این مکان نیز آلاچیق هایی هم برای نشستن و استراحت کردن و دیدن مناظر زیبایی نیز می باشد که بزای بازدیدکنندگان تعبیه شده است که مشتریان زیادی هم دارد. ساعت بازدید این مجموعه از ساعت 10 صبح تا 10 شب می باشد.

 

دریاچه نقره ای در تور تایلند

از یک سو باید اشاره کرد که کوه های سر سبز و پوشیده از درخت و سوی دیگر دریاچه ای زیبا که کنار آن به زیباترین شکل ممکن فضای سازی شده است، از مناظر جذاب این مکان می باشند. در این محل انواع و اقسام شیرینی ها و نوشیدنی هایی که با انگور تهیه می شود و بسیار خوشمزه هم هست وجود دارد. هم چنین فروشگاه و رستوران و فست فود در این مکان موجود است. شما می توانید بشکه های چوبی و غیره را که در دریاچه قرارداده شده اند ببینید و حتی از کارخانه تولید آن نیز بازدید کنید. بادی اضافه کرد که در کنار دریاچه آلاچیق های زیبا و بسیاری در میان گل های زیبا و فضای سبز عالی وجود دارد که می تواند یک عصر زیبا را برای انسان رقم بزند.

نکته دیگری که درباره دریاچه نقره ای پاتایا مطرح می باشد، این است که این منطقه به مکانی محبوب برای بازدیدکنندگان تبدیل شده است و توجه گردشگران را به سمت خود جذب کرده است. حتی این مچموعه به عنوان دیدنی های شهر بانکوک محسوب می شود. علاوه بر چنین مکانی می توانید از دیدنی های دیگر بانکوک از جمله رز گاردن، باغ وحش دنياي وحش، شهر سوخته (آيوتايا)، بازار روی آب  و شهر بازی دريم ورلد که سالانه توریست های زیادی به این مکان می آیند، دیدن کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.