مزرعه کروکودیل در تایلند

تور تایلند در برنامه جدیدش برایتان از مزرعه تمساح می گوید!

تور تایلند یک پیشنهاد ویژه برای سفر شما دارد؛ شما را به یکی از بزرگترین مراکزی خواهد برد که به عنوان محل پرورش و نگهداری کروکودیل در جهان شناخته شده است. این مرکز در بانکوک تایلند می باشد که می توانید از آن با تور تایلند بازدید نمایید. این مکان مهیج برای کسانی آماده شده که عاشق هیجان هستند، و مشتاق بازدید از چنین مکان هایی می باشند. مزرعه کروکودیل در تور تایلند در 25 کیلومتری جنوب بانکوک واقع شده است و بیش از 30 هزار تمساح در آن قرار گرفته است. هم چنین مزرعه تمساح ها را جز مکان های گردشگری و دیدنی بانکوک تایلند می شناسند و خیالتان از بابت امنیتش راحت باشد. بیش از 30 سال است که این تمساح ها را در محوطه ای وسیع و کاملا امن نگهداری می کنند.

تور تایلند ـ مزرعه تمساح ها

یک تعدادی از این تمساح ها تخمین زده شده که می گویند حدود 60000 تا از این تمساح ها از 28 گونه متفاوت هستند. علاوه بر گونه های مختلف اندازه های مختلفی از این تمساح ها را هم می بینید، که از چند سانت شروع می شوند و تا 6 متر هم می رسند. بیشترین دلیلی هم که آمدند این تمساح ها را در چنین مکانی جمع کردند، به خاطر این بوده که در سال 1950 هدف جمع آور آن ها تامین تغذیه تمساح ها و حفظ و نگهداری آن ها تا از انقراض نسل آن ها نیز جلوگیری شود. بعدها هم بود که از این مکان برای مصرف گوشت و پوست این خزندگان استفاده کردند. در ضمن محصولاتی همچون چرم و پوست تمساح هم به دست می آید که با آن ها کیف و کفش می سازند؛ در واقع از چرم این حیوان می باشد. این مرکز را در گونه های مختلفی از تمساح ها می بینید که در آب های شور یافت می شوند. هم اکنون دیده می شود که در این محل مصحولاتی از چرم و یا پوست تمساح می سازند که شامل کیف و کفش می باشد و ساخته شده از چرم این حیوان می باشد. این مرکز نیز دارای گونه هایی است که از آمریکای جنوبی و رود نیل وارد می شوند، حتی گفتنی است همه روزه نمایش های متنوعی از این جانوران را نیز به  اجرا می گذارند و به همراه جاذبه هایی که از این حیات وحش می باشد، بازدیدکنندگان می توانند نمایش های دیگری همچون نمایش فیل سواری را هم ببینند.

علاوه بر تمساح ها، حیوانات دیگری هم هستند مثل میمون، شیر و مار که در این مزارع هستند. موزه دایناسورها هم هست که آن هم شامل گونه های متنوعی از دایناسورها و اسکلت های آن ها می باشد، که در این مکان قرار گرفته اند. هر روزه هم می توانید از نمایش های متنوعی بازدید کنید که هم چون کشتی با تمساح و حرکات آکروباتیک فیل ها می باشند. از اجرای این حیوانات لذت ببرید. فراموش نکنید دوربین عکاسی هم بردارید. با کلیک روی این جاذبه توریستی از دیگر جاذبه های تایلند بدانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *