تور تایلند و آب و هوای تایلند

تور تایلند در ساحل ماسه ای جامتین!

تور تایلند هم مثل تورهای دیگر سواحل بسیار زیبایی دارد مانند تور ترکیه. خیلی از ما ها علاقمند به این هستیم که به شمال ایران سفر کنیم و کنار سواحل ماسه ای این دریای بسیار زیبا قدم بزنیم. آرامش خاصی دارد و همه ما را وسوسه می کند تا هر یکی دو هفته یک بار سری به این شهر بسیار زیبا و سرسبز بزنیم و دو سه روزی را در آن جا آخر هفته ها بگذرانیم.

اما بسیاری از گردشگران و مسافرانی هم هستند که تور تایلند را در برنامه هایشان قرار می دهند و ترجیح می دهند تا در کنار سواحل تایلند قدم بزنند. بد هم نیست، تایلند هم سواحل بسیار زیبایی دارد که اگر تنها و تنها به عکس های آن ها نگاه کنید از همین جا هوس می کنید که انتخاب تور تایلند را در اولویت قرار داده و سفر را خیلی زود آغاز کنید. یکی از همین  مکان های بسیار دیدنی و زیبای تایلند، ساحل جامتین می باشد که با داشتن دریایی آبی رنگ و سواحل طلایی هر گردشگری را وسوسه کند تا برای حتی یک ساعتم شده کنارش قدم بزند و از هوا و آفتاب گرمش لذت بسیار ببرد. این ساحل ماسه ای دیدنی به طول 6 کیلومتر در فاصله نزدیکی از جنوب پاتایا واقع شده است و تنها 4 کیلومتر با مرکز شهر پاتایا فاصله دارد.

ساحل جامتین در تور تایلند

ساحلی بسیار دیدنی که از مکان های توریستی تایلند به حساب می آید و نقطه ای ایده آل برای افرادی است که به دنبال آرامش هستند و می خواهند چند روزی را با خود خلوت کنند. افرادی که به دنبال محلی برای فرار از هیاهوی هستند، نیز می خواهند از تفرجگاه هایی که بسیار شلوغ و پر سر و صدا هستند دوری کرده و برای مدتی در خود باشند.

علیرغم برج های زیبا، ساختمان های سر به فلک کشیده و انواع و اقسام هتل هایی که دارند ساخته می شوند و هنوز کامل نشده اند، ساحل جامتین از آن دسته ساحل هایی است که آن آرامش رویایی را برای شما به ارمغان می آورد. نه تنها بین شما و گردشگران محبوبیت دارد، بین مردم و ساکنان بانکوک و به خصوص خانواده هایی که به قصد گذراندن اوقات فراغتشان به این منطقه می آیند، مکانی ایده آل است و پر طرفدار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *