پارک ملی بانکوک در تور تایلند

تور تایلند در یکی از پارک های ملی بانکوک هم جای دیدن دارد!

تور تایلند که همانند تور ترکیه و یا تور استانبول و غیره جاهای دیدنی بسیاری برای بازدید دارد، شما را دوباره به یکی دیگر از جاهای دیدنی تایلند می برد، پارک ملی بانکوک که واقعا ارزش دیدن دارد و از دیدنش هم پشیمان نمی شوید و تا زمان دارید و در پارک می چرخید، فقط دوربین به دستتان است و از گوشه گوشه پارک عکس می گیرید. با ما همراه شوید تا از این زیبایی منحصر به فرد دیدن کنید.

پارک ملی بانکوک ـ تور تایلند

در بین جاذبه های طبیعی تایلند، این پارک ملی که در بانکوک تایلند واقع شده است، از آن دسته پارک های شهر می باشد که گونه های گیاهی و طبیعی بسیار زیبایی دارد. اگر دنبال یک گردش یک روزه و یک پیک نیک عالی با دوست و یا خانواده هستید، انتخابتان درست بوده و باید بگوییم که بد بهتان نمی گذرد. اکثر گردشگرانی که به پارک ملی بانکوک می آیند، از روحیه دوباره و شادابی شان می گویند. غیر از دیدنی ها و روحیه شاد، یکسری امکانات تفریحی هم هست که بیکار نمی نشینید. امکانات تفريحی مثل بازی گلف، حمام های آب گرم و معدنی، ماساژ تايلندی، ماهيگيری، غواصی، کايت سواری، فيل سواری، و ورزش های مختلف آب که همه قابل دسترس اند.

فیل سواری در پارک ملی بانکوک

با تفریحاتی که داشتید و بهتان خوش گذشت، حالا وقت آن است که سری به فروشگاه های محلی یا زنجیره ای بزنید که البته در این ناحیه فروشگاه های شبانه که یک امر رایج هم در تایلند است، رفته و هر چه دوست دارید بخرید. اگر هم زمانی سفر کرده باشید که برگزاری فستیوال ها باشد، می توانید در جشنواره های کايت سواری، فستيوال موسيقی جاز و مسابقات رالی هم استفاده کنید و لذت ببرید. این پارک را باید در گروه برترین و بهترین دیدنی های شهر بانکوک قرار داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *