تور تایلند و اقامت در هتل دوانجیت، از هتل های تایلند می کنیم!

اگر در سفری که با تور تایلند دارید، شهر پوکت را فراموش نکنید، شهری بسیار زیبا و ساحلی که نباید از دستش داد. اما نگرانی بسیاری از شما عزیزان محل اقامت است که ممکن است حتی به یک دغدغه برایتان تبدیل شود. اما انقدر خودتان را درگیر نکنید زیرا پارادیس سیر پارسیان، مجری برگزاری تور تایلند، به شما هتلی را معرفی و ارائه می کند که نه تنها بین گردشگران معروف است، بلکه در بین خود مردم پوکت در تایلند هم بسیار خوش نام است. و اما نام چنین هتل بی نظیری که برای شما می گوییم، دوانجیت است. هتلی در منطقه استوایی و بهترین قسمت جزیره پوکت، یا به عبارتی مروارید دریای آندمان، همان ساحل پاتونگ، قرار گرفته است و گرم و صمیمی در خدمت شما گردشگران محترم است.

 

 

تور تایلند در هتل دوانجیت

هتل دوانجیت تایلند که در شهر پوکت واقع شده است، در دسته هتل های 4 ستاره قرار گرفته است که دارای 508 اتاق می باشد. دکوراسیون اتاق به نحوی چیده شده است که شاید در اولین نگاه استایل قرار گیری وسایل چشم شما را جذب کند. هم چنین اسباب و وسایل اتاق از چوبی تیره رنگ می باشند، و نگران نباشید، اینترنت به صورت رایگان در اختیاران قرار خواهد گرفت. تلویزیون کابلی، صندوق امانات، مینی بار، یخچال، چای ساز و قهوه جوش، سرویس بهداشتی، سشوار و سیستم تهویه مناسب، و بسیاری از امکاناتی که مورد نیازتان می باشد در هر اتاق جای داده شده است. در بین انتخاب هایی که به شما آزادانه داده می شود، می توانید اتاق های دولوکس یا اتاق های دولوکس با چشم انداز باغ، و یا چشم انداز دریا انتخاب کنید، یا اگر علاقمند به سبک چینی می باشید، اتاق های کلبه ای شکل به سبک چینی نیز می باشند و یا به سبک تایلندی هم دیده می شود.

بعد از یک آبتنی جانانه و خسته کننده، نیاز به آبمیوه و یا یک چیز شیرین دارید تا دوباره انرژی تان از نو بسازید. پس نگران نباشید، با پذیرایی که از شما می شود، حتی علاقمند به دور دیگری شنا کردن هم می شوید. بعد از یک ماساژ تایلندی خوب پیاده روی را انتخاب کنید، زیرا با مشاهده ساحل انرژی دوبرابر را دریافت می کنید. در اواسط راهتان، به رستوران های آن اطراف هم سری بزنید، زیرا با سرو خوراک های تایلندی و حتی بین المللی آن انرژی از دست رفته دوباره دوباره سازی می شود.

2 دیدگاه

  1. ماریا گفت:

    این هتل خیلی تر تمیزه و جای خیلی خوبی داره هم اتاقای خوبی داره هم استخر خوبی
    پیاده هم تا همه مراکز خریدو جاهای دیگه میشه رفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.