تور تایلند در شهر هات ونگ فراچان

تور تایلند را هم در ساحل هات ونگ فراچان هم بسیار به یاد ماندنی خواهد بود!

تور تایلند و گذراندن زمان در ساحل هات ونگ فراچان پاتایا و یا Hat wong Phrachan مطمئنا برایتان خاطرات خوب به جا خواهد گذاشت. ساحلی بسیار زیبا و دیدنی و کاملا آرام بخش که تنها با دیدن عکس هایش راضی نخواهید شد، بلکه دلتان بیشتر می خواهد که از این مکان هر چه زودتر دیدن کنید. این ساحل دیدنی که برای شما گفتیم، دارای آسمانی آبی و تمیز و بسیار دل پذیر، نیز سکوتی دل نشین می باشد. در این محل زیبا علاوه بر این که از زیبایی های این ساحل بهره مند می شوید، هم چنین اتفاقاتی را در زندگی تان تجربه خواهید کرد که ممکن است تا به حال تجربه چنین اتفاقاتی را در زندگی تان نداشته اید.

هات ونگ در تور تایلند

برای این که بتوانید به ساحل هات ونگ در پاتایا بروید، ابتدا باید سفری به پاتایا داشته باشید.

دسترسی به پاتایا چگونه است؟

با اتومبیل :

فاصله پاتایا با بانکوک یک ساعت و نیم رانندگی با ماشین است و از طریق بزرگراه بانگ نا- ترات Bang na-trat یا راه جدیدتر و سریع تر بانکوک- چون بوری برای شما میسر خواهد بود.

با اتوبوس :

مسافرت ۲/۵ساعته با اتوبوس‌ از ترمینال شرقی بانکوک (اکامای Ekamai) میسر می‌باشد. اتوبوس‌ های دارای تهویه هوا همه روزه هر ۴۰ دقیقه از ساعت ۵ صبح تا ۱۱ شب از ترمینال حرکت می‌ کنند. هم چنین می توانید از اتوبوس‌ های دیگری نیز برای سفرتان استفاده کنید که از ترمینال اتوبوسرانی در خیابان دوم کمفائنگ فت Kamphaengphet هر ۳۰ دقیقه یک بار، از ساعت ۴/۳۰ صبح تا ۸ شب از بانکوک خارج می‌ شوند.

پیشنهاد ما به گردشگران و مسافران این منطقه بسیار دیدنی در تور تایلند، می باشد. گفتنی است که این ساحل از یک کیلومتری که در شمال خلیج پاتایا قرار گرفته است، دارای ورودی مشترک با هتل مرکزی ونگ آمات Wong Amat نیز می باشد. برای اطلاعات بیشتر باید عارض شد که این مکان آرام، نیز محیطی خوب برای شنا کردن و استراحت گردشگران عزیزی که به این منطقه آمده اند، می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.