تور تایلند با داشتن معابد بسیار زیبا توانسته هر ساله گردشگران زیادی را به این کشور بکشاند!

تور تایلند که یکی از آن تورهای بسیار پرطرفدار است قرار است در شهر بانکوک برای شما برنامه ای جدید ترتیب دهد. شما را به بازدید از یک معبد بسیار دیدنی ببرد که خود مردم تایلند از شهرهای مختلف بلند می شوند می آیند به خاطر چنین معبدی در بانکوک تایلند. معبد ترایمیت از آن جمله معابدی است که با دیدنش هوس دوباره دیدن هم به سرتان می زند. این معبد در China Town واقع شده است و در واقع محل نگهداری آن بزرگترین مجسمه به اندازه 3 متر طول، 5.5 تن وزن می باشد، که بزرگترین بودای جهان با قدمت 700 سال در آن قرار گرفته است. این مجسمه زیبا که از آن برای شما گفتیم، وقتی در سال 1955 پیدا شد، تنها یک مجسمه گچ اندود ساده بود، ولی با گذشت  20 سال که به صورت تصادفی ترک برداشته بود، مشخص گردید که درون آن از مواد گران قیمت ساخته شده است. معبد ترایمیت بانکوک را یکی از دیدنی های بانکوک می دانند و در واقع این معبد در شهر چینی ها قرار گرفته است.

معبد زیبای ترایمیت در تور تایلند

این معبد زیبای ترایمیت را نیز با نام دیگر می شناسند که به نام معبد طلایی معرفی شده است و بین مردم این شهر شناخته شده است. این مجسمه به اندازه 3 متر ارتفاع دارد و وزن آن پنج تن می باشد و تاکنون آن را به عنوان بزرگترین مجسمه طلای بودا معرفی کرده اند و به این علت بسیار شناخته شده می باشد. حتی سالانه شاهد این هستیم که گردشگران بسیار زیادی به این شهر سفر کرده و برای بازدید به این معبد می آیند. این معبد توجه بسیاری از توریست ها در نقاط مختلف را به خود جلب کرده است که البته گفتنی است بیشتر مردم بانکوک برای نیایش با پروردگارشان به این معبد می آیند.

تور تایلند

این مجسمه با اینکه قدیمی به نطر می رسد اما هنوز هم تا به امروز تازگی و سالم بودن خودش را حفط کرده است، و تا به حال در انظار قرار گرفته و چشم هر بیننده ای را جذب خودش کرده است. به شما گردشگران و توریست های عزیز، و یا حتی مسافران کشور تایلند پیشنهاد می کنیم در صورتی که مایل به دیدن این معبد بسیار زیبا هستید، حتما با تور تایلند و یا تور بانکوک از آن دیدن کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *