شهر آیوتایا تور تایلند

تور تایلند در شهر سوخته بانکوک منتظر حضور شما در این تور می باشد!

تور تایلند در بین دیدنی هایی که در شهر بانکوکش می باشد، شما را به شهر سوخته خود می برد که یکی از جاذبه های دیدنی و گردشگری تایلند محسوب می شود. مثلا از جاذبه هایی که می توان نام برد، یکی درخت دختران است که در بانکوک می باشد و داستان جالبی هم پشت این دیدنی است. حال این شهر سوخته که از آن می گوییم شهر تاریخی آیوتایا نام دارد که در بانکوک هم می باشد.

شهر سوخته بانکوک ـ تور تایلند

شهر تاریخی یآیوتایا بیش از 4 قرن است که به عنوان پایتخت تایلند آن را می شناختند و حتی می گفتند که این شهر جز بناهای تاریخی یا آثار تاریخی به حساب می آید؛ علاوه براین آن را به عنوان مرکزیت تمدن آسیای جنوب شرقی می دانستند که البته خوب در زمان خودش هم از شهرهای بزرگ به شمار می آمده است.  شهر سوخته آیوتایا که از هر محلی بپرسید آن را به این نام می شناسند، مقر پادشاهان بسیاری بوده است و تا مدت ها هم در اوج و قدرت بوده است.

درباره شهر آیوتایا نیز گفته شده است که تنها از آن بناهای قدیمی، بناهای تخریب شده آن به جا مانده اند و حتی معابد مخروبه ای هم که در این شهر می بینید، مانده اند ولی بسیار جالب و دیدنی اند. آیوتایا از آنجا که یک شهر تاریخی مخروبه به حساب می آید، ولی در یونسکو ثبت شده و بسیار دارای ارزش است. اگر هوس بازدید به سرتان زد، شهر سوخته معروف در 80 کیلومتری بانکوک واقع شده و قبلا هم بیش از 400 معبد در آن جای گرفته بودند. پس از دست ندهید و در تور تایلند ما شرکت کنید؛ با ما همراه شوید تا بهترین لحظات و خاطرات سفرتان را در یکی تاریخی و قدیمی ترین مکان ها برایتان بسازیم.

 شهر سوخته بانکوک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.