تور تایلند در کنار ببرها، تجربه ای کاملا متفاوت و مهیج !

تور تایلند در سالی که پیش رو داریم، برای شما جایی را در نظر گرفته اند که با لذت تمام از اینجا ها بازدید کنید. یک جاذبه توریستی پر طرفدار که به نام قلمرو ببرها می باشد و در پوکت تایلند هم قرار گرفته که منتظر حضور شما در آن جا می باشد. با رفتن به قلمرو ببرها از ببرهایی دیدن خواهید کرد که در انواع سایز و سن می باشند، حتی اکثر آن ها یا شایدم بهتر باشد بگوییم همه آن ها از زمانی که متولد شده اند، زیر نظر مربی هایی بودند که آن ها را تربیت کرده اند و تقریبا می شود گفت اهلی شده اند، البته نه کامل. آن ها را طوری تربیت کرده اند که با انسان ها ارتباط برقرار کنند و حداقل چند تا آدم دیده باشند که در برخورد اول عصبانی نشوند؛ به عبارت ساده تر به این وضعیت عادت کنند.

جالب است بدانید که نژاد ببرهای این منطقه هندی و چینی هستند که در رنگ های زیبا و مختلفی هم دیده می شوند. البه اکثرشان در همین جا به دنیا آمده اند و بزرگ شده اند. در پارک قلمرو ببرها که دور می زنید، کارکنان کاملا باتجربه و آموزش دیده ای را می بینید که شما را از امنیت در کنار این ببرها بودن مطمئن می سازند. بیشتر به خاطر اینکه ببرها حیوانات کاملا وحشی ای هستند و نیاز دارند تا تربیت شوند برای احترام گذاشتن و آرام بودن. پس نگران نباشید، راحت و با آرامش جلو بروید، آن ها را لمس کنید، آرام به پشت آن بزنید، و یا با هر ببری در هر سنی می توانید بازی کنید.

تور تایلند و قلمرو ببرها

ببرهای کوچکتر باز بهتر هستند و راحتتر می شود ارتباط برقرار کرد، و راحتتر هم کنار می آیند و بازی کردن با بازدید کنندگان را دوست دارند.

راستی می دانستید که ببرها گربه های بزرگی هستند که تا 18 ساعت یا بیشتر هم می خوابند همانند گربه های خانگی. خیلی باید خوش شانس باشید که ببینید مربی ها دارند با ببرها در طول روز بازی می کنند. قلمرو ببرها را از جهت مساحت و نژادهای موجود یکی از غنی ترین زیستگاه های ببر در جهان می دانند. معطل نکنید و در تور تایلند از این جای جالب دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.